Druga połowa nie po myśli Krobianki

Druga połowa nie po myśli Krobianki - Zdjęcie główne

Bez punktów z Pleszewa wrócili piłkarze Pinsel-Peter Krobianka Krobia. W zaległym meczu czwartej ligi drużyna Dariusza Wiśniewicza uległa LKS-owi Gołuchów 0 : 2.
Pojedynek szesnastej kolejki między LKS-em Gołuchów a Pinsel-Peter Krobianką Krobia rozegrany został na sztucznym boisku w Pleszewie. Zespół z Krobi dzielnie stawiał czoła ekipie z Gołuchowa w pierwszej połowie. LKS, który występował w tym pojedynku w roli gospodarza, miał duże problemy z dojściem do pozycji strzeleckiej. Po zmianie stron to się zmieniło, bo goście zaczęli popełniać błędy. W 56. minucie pierwszy z nich wykorzystał Kacper Chojnacki. Niespełna dziesięć minut później goście stracili piłkę na połowę Gołuchowa. Gospodarze wyszli z szybką kontrą, którą golem zakończył Krystian Benuszak. W 86. minucie wynik meczu ustalił Michał Marcinszak. - Powtarzają nam się błędy indywidualne i przez to tracimy gole. Do momentu straty bramki wszystko dobrze wyglądało. Zespół poprawnie funkcjonował i czekaliśmy na swoją okazję. W pierwszej połowie mieliśmy dwie sytuacje, w których można było pokusić się o lepsze wykończenie. Gołuchów miał jedną sytuację, którą nasz bramkarz ładnie wybronił. Mecz był wyrównany. Druga połowa potoczyła się nie tak jak chcieliśmy. Pierwsza bramka zaważyła na wyniku – powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

LKS Gołuchow – Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – Konrad Chojnacki (56')
2 : 0 - Krystian Benuszak (65')
3 : 0 – Michał Marciszak (86')
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Górkowski, Szumny (79' Tonkiewicz), Pospiech, Kokot, Kaczmarek, Szpurka, Gembiak, Chwaliszewski (84' Jędrzej Knapp), Joachim Knapp, Masełkowski