Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Duet S&B zagrał w muzeum

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    9.07.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Męski duet na dwie gitary i dwa głosyKrobia. Męski duet na dwie gitary i dwa głosy fot. Bogdan Bujak

Występu Janka Samołyka - wrocławskiego wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autor tekstów, którego muzyka jest mieszkanką brytyjskiego rocka i poezji śpiewanej (jego utwory znalazły się m.in. na Liście Przebojów Trójki) oraz pochodzącego z Opola Rafała Dolińskiego, muzyka mającego okazję współpracować z Krzysztofem Zalewskim, czyli duetu S&B mieli okazję posłuchać uczestnicy koncertu „Dwie gitary, dwa głosy 1000 historii”.

We wnętrzach Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w Krobi panowie zagrali przede wszystkim swoje autorskie utwory, które zgodnie z zapowiedziami imprezy kojarzyły się z muzyką takich sławnych duetów, jak: Kings of Convenience czy legendarnych Simona & Garfunkela. Co tu więcej mówić, lepiej posłuchać.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!