Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dwie gminy idą "łeb w łeb". Czy mają szansę na wóz? [AKTUALIZACJA]

› Wybory 3 miesiące temu    12.07.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia Jak na razie wyborcy z gminy Krobia najmniej kwapią się do zjawiania się przy urnach. Może się to jeszcze zmienićKrobia Jak na razie wyborcy z gminy Krobia najmniej kwapią się do zjawiania się przy urnach. Może się to jeszcze zmienić fot. Bogdan Bujak

Według danych z godziny 17.00 frekwencja wyborcza w II turze wyborów prezydenckich jest lepsza, od tej, którą nasze samorządy w tym samym czasie osiągnęły 28 czerwca. Wszystkie gminy mogą poszczycić się ponad 40-procentowym odsetkiem mieszkańców, którzy poszli do urn od od momentu otwarcia lokali wyborczych.

R E K L A M ABolsius

Frekwencja w całej Polsce wynosi obecnie 52,10% (jest większa o 4,21% w stosunku do I tury). W powiecie gostyńskim frekwencja jest na poziomie 46% w stosunku do 43,73% sprzed dwóch tygodni.

Na ten moment dokładnie taka sama liczba uprawnionych do głosowanie (według danych podanych przez delegaturę Krajowego Biura Wyborczego w Lesznie) zjawiła się w gminach Gostyń i Pępowo - niemal 49,5%. O trzy punkty procentowej gorzej wypada gmina Borek Wielkopolski. Mniej więcej na tym samym poziomie frekwencyjnm są samorządy piaskowski, pogorzelski i poniecki. Podobnie, jak o godzinie 12.00 stawkę zamyka gmina Krobia.

Zobacz także: dobra wiadomość dla podróżujących autobusami

Frekwencja w II turze wyborów prezydenckich 2020 roku w powiecie gostyńskim na godz. 17.00

Gostyń - 49,39%

Pępowo - 49,39%

Borek Wielkopolski - 46,29%

Piaski - 43,37%

Pogorzela - 43,35%

Poniec - 42,53%

Krobia - 41,88%

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!