Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dwie "osobówki" zderzyły się w środku wsi. Jedno auto znalazło się w rowie

› Z policji miesiąc temu    28.05.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Borek Wlkp. Dziś przed południem doszło do zderzenia dwóch pojazdów w SkokówkuBorek Wlkp. Dziś przed południem doszło do zderzenia dwóch pojazdów w Skokówku fot. OSP Borek Wlkp.

Służby: straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego zostały dziś przed południem wezwane na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w Skokówku (gm. Borek Wlkp.).

Dwa samochody osobowe: fiat punto i citroen C4 zderzyły się w wiosce, przy jednym z bloków wielorodzinnych ok. godz. 11.20 dziś w Skokówku. Ze wstępnych ustaleń gostyńskich policjantów wynika, że kierujący samochodem fiat punto był nieostrożny w trakcie włączania się do ruchu. Podczas wyjeżdżania z posesji 19-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu citroenem, który poruszał się drogą główną.

- Doprowadził w ten sposób do zderzenia bocznego. Siła uderzenia sprawiła, że citroen wjechał do przydrożnego rowu - wyjaśnia Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy KPP w Gostyniu.

Za kierownicą citroena siedział 39-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego. Ratownicy medyczni, pracujący na miejscu udzielili pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia. Na szczęście nikt nie odniósł na tyle poważnych obrażeń, żeby musiał być hospitalizowany. Zdarzenie drogowe zakwalifikowane zostanie jako kolizja.

Miejsce zdarzenia w Skokówku zabezpieczali strażacy: 2 zastępy JRG Gostyń i 1 zastęp OSP Borek Wlkp. Sprawca (kierowca fiata punto) otrzymał mandat, 6 punktów karnych. Policjanci zatrzymali też kierowcom dowody rejestracyjne w związku z uszkodzeniami samochodu.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!