Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dyrektor dziękuje za pomoc dla szpitala. Podaje też numer konta do wpłat

› Społeczeństwo 2 miesiące temu    25.03.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 3 / 100%
A A A
Powiat. Dyrektor Justyna Jaskulska zapewnia, że Powiat. Dyrektor Justyna Jaskulska zapewnia, że "szpital jest właściwie przygotowany do bieżącego funkcjonowania" fot. Fotomontaż

Dużo ostatnio mówi się o stopniu przygotowania naszej służby zdrowia w kontekście walki z koronawirusem. W naszym regionie w tym kontekście „na świeczniku” znalazł się gostyński szpital, o którym też chodził różne słuchy m.in. co do stopnia zaopatrzenia placówki w sprzęt i środki higieny niezbędne do ochrony i leczenia choroby COVID-19.

- Sytuacja, w jakiej znalazło się nasze społeczeństwo, jest dla wszystkich wielkim sprawdzianem i wyzwaniem. Ważne jest, aby w tym trudnym czasie myśleć solidarnie nie tylko o stanie aktualnym, ale także o przyszłości, by jak najlepiej zabezpieczyć społeczeństwo przed skutkami epidemii koronowirusa - mówi Justyna Jaskulska, dyrektor Samodzielny Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Gostyniu.

W zeszłym tygodniu samorządy powiatu gostyńskiego zdecydowały się przekazać w sumie ponad 550 tys. zł na dodatkowe wyposażenie placówki. Z darowiznami pospieszyli także „ludzie dobre woli”.

- Pragniemy zapewnić mieszkańców powiatu gostyńskiego, że szpital jest właściwie przygotowany do bieżącego funkcjonowania. Nasze warunki poprawia oddany do użytku i sfinansowany przez samorząd powiatu nowy budynek. Sytuacja jest jednak bardzo dynamiczna. To, co jest zapasem w szpitalu w warunkach codziennego funkcjonowania, może okazać się w czasie epidemii zabezpieczeniem, które będzie potrzebować szybkiego odtworzenia. Dlatego dziękujemy za każdy państwa gest, liczne zbiórki, pomoc finansową i wsparcie duchowe, które otrzymujemy od mieszkańców - dodaje dyrektor SPZOZ.   

Gostyński szpital nadal można wspierać i przekazywać pomoc finansową w walce z obecną sytuacją za pośrednictwem wpłat na numer konta:

Bank Gospodarstwa Krajowego BGK

nr 69113010880001316607200001

podając w tytule wpłaty dopisek COVID-19

Czytaj także: bezdomny znaleziony w Gostyniu uciekł ze szpitala

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pani
2 miesiące temu ocena: 0%  3
I teraz przyszedł ten czas gdzie szpital prosi ludzi o pomoc a jak ludzie potrzebowali pomocy szpitala to jak byli traktowani?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M.
2 miesiące temu ocena: 100%  2
Kto jest odbiorcą konta podanego w artykule ? Bo tego nie napisano.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dcdccf
2 miesiące temu ocena: 25%  1
Osoba zarządzająca??? Pani Dyrektor jak już szacunek szacunek !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji