Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dzieci wciągały do zabawy również rodziców

› Społeczeństwo ponad rok temu    13.06.2019
Anna Twardowska
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. uczestników

Chodziło o integrację mieszkańców wioski i dobrą zabawę. W ubiegłą sobotę w Ludwinowie (gm. Pępowo) odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

 

Festyn rozpoczęli członkowie grupy „Wolni Jeźdźcy” z Piasków, którzy zaprezentowali swoje motory i proponowali przejażdżki. Zabawy wymyślały zaproszone animatorki, a zabawa była tym lepsza, że dzieciom pomagali rodzice, którzy bawili się równie dobrze.

Najwięcej emocji przyniosło przeciąganie liny. Kolejnymi atrakcjami były przejażdżki quadami oraz bryczką. Przez całą imprezę do dyspozycji dzieci były zamki dmuchane i trampolina. Do Ludwinowa przyjechała też „Łaciata Wieś”, dzięki której można było spróbować swoich sił w dojeniu sztucznej krowy. Po emocjonującym dniu, wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna.

Impreza była również rozpoczęciem programu „Aktywne Młode Pokolenie” realizowanego przez grupę nieformalną „W Grupie Siła”, którą tworzą: Joanna Piotrowiak, Izabela Sobótka oraz Miłosz Waleński. Program skierowany jest do najmłodszych mieszkańców wioski i już niedługo będą odbywać się kolejne wydarzenia.

Czytaj także: Udało się! W Gębicach powstanie OSA. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ W Grupie Siła
  ponad rok temu ocena: 50%  3
  Szkoda, że xyz nie umie czytać ze zrozumieniem. W artykule wyraźnie jest napisane, że festyn z okazji dziecka był rozpoczęciem programu i wkrótce będą kolejne wydarzenia, które potrwają aż do końca września. Poza tym festyn był świetną okazją do spotkania wszystkich mieszkańców oraz młodzieży.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 1223
  ponad rok temu 2
  Tylko, że mogło być jakiekolwiek zebranie informacyjne a nie z na festynie od razu że rozpoczęcie realizacji projektu. ciekawe kto o tym wiedział rada sołecka tylko????
  ~ xyz
  ponad rok temu ocena: 0%  1
  Szkoda, że w związku z realizacją projektu nie było żadnego spotkania mieszkańców czy nawet młodzieży.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji