Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dzień z Futsalem

› Sport i rekreacja› Aktualności 8 miesięcy temu    26.11.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dzień z FutsalemDzień z Futsalem fot. S. Hajduk

Niezliczona ilość bramek padła w kolejnej edycji Dnia z Futsalem. Spotkaniom w hali liceum towarzyszyła świetna atmosfera, a potwierdzeniem tego były uśmiechnięte buzie młodych piłkarzy. 
    Dzień z Futsalem został podzielony na cztery bloki sportowe. O godzinie dziewiątej rozpoczęły skrzaty. Następnie do zabawy przyłączyły się grupy żaków i orlików. W każdej grupie wiekowej rywalizowały cztery drużyny. Futsal Gostyń gościł zespoły z Borku Wielkopolskiego, Krobi, Pudliszek i Piasków. W kolejnej edycji Dnia z Futsalem wzięło udział 150 dziewczynek i chłopców. - Oprócz emocji sportowych, rodzice gostyńskich Wilków wraz z trenerem Sebastianem przygotowali także kulinarny kącik. Były pyszne ciasta i inne smakołyki. Wisienką na torcie był wieczorny mecz seniorów Futsal Gostyń z drużyną KKF Konin. Licznie zgromadzeni kibice mogli czuć wielką satysfakcję z dobrego widowiska. Padło w tym meczu aż jedenaście goli. Raz jeszcze chciałbym podziękować wszystkim przybyłym drużynom i każdemu, kto przyczynił się do organizacji i udziału w Dniu z Futsalem – powiedział prezes Stowarzyszenia Gostyński Futsal Dariusz Łagoda. 
Prezes na ławce, trener na trybunach. Futsal Gostyń dalej wygrywa.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!