Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dzika przyroda w muzeum

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    3.04.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. I. Skorzybót

Egzotyka z wielu kontynentów świata – dzikie zwierzęta, niezwykłe rośliny, ale również zdjęcia, które możemy wykonać dosłownie kilkadziesiąt metrów od naszego domu – wróble i mrówki są przecież wszędzie. - Trzeba „tylko” umieć to dostrzec i umieć sfotografować – mówi Jerzy Zegarliński, organizator tourne wystawy „Wild Photographer of the year” (Fotograf Roku Dzikiej Przyrody), która jest własnością Muzeum Historii Naturalnej w Londynie i BBC Worldwide. Te wspaniałe zdjęcia można oglądać w gostyńskim muzeum do początku maja. Zachęcamy, bo naprawdę warto. - Konkurs, z którego te zdjęcia pochodzą organizowany jest od roku 65. My mamy najlepsze zdjęcia z lat 2002 – 2013 – wyjaśnia Robert Czub, dyrektor gostyńskiego muzeum. W sali placówki można podziwiać 60 fotografii. Wśród nich, są dwa zdjęcia z Polski, pokazujące ptaki.

Patronat Honorowy nad wystawą objęli: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Minister Środowiska. Partnerem wystawy w Polsce jest Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, zaś organizatorem przedsięwzięcia w Polsce: Agencja Zegart – Jerzy Zegarliński

Ekspozycja będzie prezentowana w sali wystaw czasowych gostyńskiego Muzeum do 3 maja

Czytaj także: Uratował jastrzębia

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!