Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Eksperyment się udał. Słuchaczy było więcej niż przygotowanych krzeseł

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    30.11.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Koncert Czarno-Czarnych Pępowo. Koncert Czarno-Czarnych  fot. A. Twardowska

Zespół Czarno-Czarni gościł dziś w Gminnym Ośrodku Kultury w Pępowie na zorganizowanych tam Retro Andrzejkach. Był to pewien rodzaj eksperymentu, który się udał. Słuchaczy przyszło tylu, że trzeba było dostawić dodatkowe krzesełka. 


Ośrodek kultury w Pępowie bardzo często zaprasza mieszkańców na koncerty biesiady śląskiej. Tym razem spotkanie przybrało inny klimat. Na scenie wystąpiła grupa swingowo-rockowa, której członkowie wywodzą się z zespołów Big Cyc i Bielizna.

- Stwierdziliśmy, że Silesii już było zbyt wiele. Chcemy eksperymentować z innymi gatunkami muzyki, dlatego pojawiła się oferta od managera Czarno-Czarnych za dobrą, niewygórowaną cenę. Podjęliśmy wyzwanie i zorganizowaliśmy takie Retro Andrzejki - mówił Leszek Żelazny, dyrektor GOK. 

Zespół rozpoczął koncert utworem znanym z serialu komediowego "Daleko od noszy".

- Pokolenie młodszych nie bardzo kojarzy nazwę zespołu, ale gdy im się podpowie tytuły piosenek typu: "Nogi", czy "Trąbo-Twist", to już wiedzą - dodał dyrektor. 

Ucieszyła go frekwencja dzisiejszego spotkania. Na sali ustawiono 230 krzesełek. Trzeba było dostawić kilkanaście kolejnych. 

- Gramy, tańczymy, śpiewamy. Wolno trzymać się za ręce, wolno się całować. Nasze koncerty, to zawsze strefa wolnej przygody - powiedział Jarek Janiszewski, wokalista zespołu.

Czytaj także o nowym Dino w Pępowie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!