Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Fanatycy postanowili pomóc koledze. Zapraszają na niedzielny turniej

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    11.09.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Fotomontaż - arch. portalu

Limit drużyn już się wyczerpał. Wszyscy chcą wspomóc Tomka Pytla z Goli w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Tomek na początku roku uległ poważnemu wypadkowi na terenie Niemiec.

 

Miesiąc temu w Pudliszkach zorganizowano festyn – czytaj TUTAJ. Teraz kolejna impreza odbędzie się na gruncie lokalnym, w Goli. Podczas jej trwania, do zdobycia będą cenne gadżety z autografami! Na niedzielę (15 września) zaplanowano turniej charytatywny „Gramy dla Tomka”.

- Jako Gostyńcy Fanatycy Kolejorza postanowiliśmy pomóc Tomkowi w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Wpadliśmy na pomysł turnieju piłki nożnej połączonego z piknikiem rodzinnym, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Drużyn zgłosiło się bardzo dużo, aczkolwiek ze względu na jedno boisko do grania mogliśmy zapisać tylko 10 zespołów. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tak szlachetnej akcji i wsparcia Tomka w dalszym leczeniu – mówi Łukasz Andrzejewski.

Na pikniku będzie można spróbować wypieków pań z Goli oraz wojskowej grochówki, a także kiełbasek z grilla wrzucając do puszki „piątaka”. Będzie okazja postrzelania z wiatrówki, gdzie osoba, która uzyska największą ilość punktów otrzyma ogromnego misia.

- Swoją obecnością zaszczyci nas Tasmania Racing, aby zaprezentować swoje motory żużlowe, quady oraz sprzęt z tym związany. Będzie możliwość zrobienia zdjęcia i przejażdżki z jednym z zawodników Tasmanii. Będzie także możliwość obejrzenia wozu strażackiego OSP Gola oraz osprzętu, jakim dysponują. Zachęcamy dzieci do korzystania z dmuchańców oraz konsoli, gdzie będzie można pograć w FIFĘ – wymienia.

Ponadto zaplanowano malowanie twarzy dzieciom, tworzenie figurek z balonów oraz występy artystyczne Jumping Frog. Przy każdej atrakcji zobaczycie puszki Stowarzyszenia Ochoczo Szczerze Pomagamy, do których będzie można wrzucić kilka złotych dla Tomka.

Piknik i turniej otworzy mecz pokazowy Akademii Sportu Młode Orły. Potem do gry wejdą drużyny, które się zapisały na turniej (będą podzielone na dwie grupy).

- Zwycięzcy grup zagrają w finale, a zespoły z miejsc drugich w meczu o 3. miejsce. W  trakcie pikniku będzie można również targować się o fanty, które do nas docierają. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie - mówi Łukasz Andrzejewski.

Będzie o co walczyć! Zobaczcie sami:

1. Koszulka meczowa Lecha Poznań na sezon 2019/2020 na mecze domowe
2. Koszulka  meczowa Lecha Poznań na sezon 2019/2020 na mecze wyjazdowe
3. Koszulka meczowa  zawodnika Cracovii Kraków Janusza Gola z autografami zawodników z sezonu 2018/2019 
4.    koszulka meczowa piłkarza Łagrom Kani Gostyń  Dariusza Wojciechowskiego z nr 11 z meczu barażowego  o  III ligę z Nielbą Wągrowiec z 2005 roku ( Kania wygrała po karnych i awansowało do III ligi )
5.    koszulka meczowa piłkarzy Kani Gostyń z sezonu 2016/2017 
6.    Koszulka Tobiasza Żalika z GSW 15 (GALA SPORTÓW WALKI)
7.    Piłka  z autografami piłkarzy Lecha Poznań z  sezonu 2007/2008  ( w Lechu wtedy grali miedzy innymi: Kotorowski,  Reiss, Bosacki, Murawski, Wojtkowiak, Quinteros, Wilk, Zając, Rengifo, Injac, Djurdjevic, Tanevski, Kikut, Pitry, Henriquez)
8.    Koszulka bramkarska meczowa ŁKS ŁÓDŻ Bogusława Wyparło( Bodzio W.) z sezonu 2011/2012 w którym grali w Ekstraklasie
9.    Piłka firmy Macron sponsora technicznego Lecha Poznań
10.    Koszulka meczowa aktualnego mistrza Polski Piasta Gliwice z sezonu 2018/2019 z autografami zawodników Mistrza Polski
11.    Koszulka Monster teamu Grega Hancocka byłego czterokrotnego  Mistrza Świata na żużlu (1997,2011, 2014, 2016) 
12.    Czapka teamu Grega Hancocka
13.    Czapka Krzysztofa Kasprzaka byłego wicemistrza świata z 2014 roku na żużlu , wychowanka Unii Leszno obecnie żużlowca Stali Gorzów
14.    biała Koszulka z autografami zawodników Unii Leszno z sezonu 2018
15.    Koszulka meczowa  z autografami zawodników Unii Leszno z sezonu 2019
16.    Bluza teamu Dominka Kubery juniora Unii Leszno, aktualnego Młodzieżowego Indywidualnego Wicemistrza Polski na żużlu. Na koncie ma także tytuł Drużynowego Mistrza Świata Juniorów z reprezentacją Polski oraz dwa Drużynowe Mistrzostwa Polki z Unią Leszno
17.    Koszulka meczowa Miedzi Legnica z sezonu 2018/2019 kiedy zespół grał jeszcze w Ekstraklasie . Aktualnie klub występuje w I lidze.
18.    Koszulka kibiców ŁKS Łódż Konstantynów
19.    Koszulka treningowa Kani Gostyń z podpisami zawodników 
20.    Koszulka meczowa Chojniczanki Chojnice klubu występującego na zapleczu Ekstraklasy
21.    Koszulka meczowa Bruk-Bet Termalica Nieciecza klubu występującego na zapleczu Ekstraklasy
22.    Bon podarunkowy obejmujący pełen pakiet zabiegów kosmetyczno-fryzjerskich np przy okazji ślubu, 18stki, uroczystości rodzinnej itd. (pakiet obejmuje manicure i pedicure hybrydowy, zabieg pielęgnacyjny twarzy, makijaż, zabieg pielęgnacyjny włosów, modelowanie włosów wraz z wykonaniem fryzury)
23. Niebieska koszulka Unii Leszno z autografami obecnych zawodnikówy

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!