Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Fatalna linia - utrudnia wyjazd na borecki rynek

› Aktualności ponad rok temu    29.01.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Wyjazazd z ul. Zdzieskiej na rynek w centrum Borku Wlkp.Wyjazazd z ul. Zdzieskiej na rynek w centrum Borku Wlkp. fot. Agata Fajczyk

Wyjazd z ul. Zdzieskiej do rynku, w centrum Borku Wlkp. jest bardzo utrudniony.

Na ostatniej sesji rady miejskiej Damian Florczyk zwrócił uwagę na kłopotliwy poziomy znak - linię bezwarunkowego zatrzymania się, namalowaną przy restauracji Rida. - Przepisy mówią, że - przy bezpiecznym zatrzymaniu się - ma zapewnić dostateczną widoczność do dalszej jazdy. Tymczasem kierowca, który zatrzyma się na tej linii i chce rozejrzeć się, widzi mur budynku restauracji. Proponuję, aby linię przesunąć do przodu, albo całkowicie ją zlikwidować. Tam bardziej, że na skrzyżowaniu znajduje się też znak STOP - powiedział. Rzeczywiście linia bezwarunkowego zatrzymania się nie pomaga kierowcom przy wyjeździe z ul. Zdzieskiej. Prowadzący auto, spoglądając w prawo, widzi ścianę budynku. Mł. asp. Adrian Polerowcz z wydziału ruchu drogowego KPP w Gostyniu proponuje, aby radni lub włodarz gminy złożyli wniosek w tej sprawie do komisji bezpieczeństwa, działającej przy Starostwie Powiatowym w Gostyniu. - Policja może tę uwagę uwzględnić samodzielnie, ale zawsze taki wniosek włodarza jest mile widziany. Wiadomo wtedy, że problem został zauważony - powiedział.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!