Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Ferie z AP Reissa

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    13.02.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. AP Reissa

Podopieczni Akademii Piłkarskiej Reissa w okresie ferii uczestniczyli w półkoloniach w Gostyniu. Niezapomniana moc atrakcji na dobre rozwiała wakacyjną nudę!

Od 3. do 7. lutego najmłodsi mieszkańcy Gostynia i okolic spędzili niezapomniany tydzień robiąc to, co lubią najbardziej. Wraz z innymi uczestnikami wzięli udział w półkolonii organizowanej przez Akademię Piłkarską Reissa. Wakacyjny klimat udzielił się wszystkim uczestnikom, którzy przez cały tydzień korzystali z niezapomnianych rozrywek! Młodzi miłośnicy futbolu każdego dnia brali udział w szeregu wyjątkowych atrakcji. Nie brakowało wizyt w kinie, na basenie, lodowisku, sali zabaw czy wyjazdów na kręgielnię i bowling. Największą jednak atrakcją dla dzieci był LASERMANIAK - paintball laserowy. Jak podkreśla trener – Adam, z nami nie ma czasu na nudę! - Zabawom i szaleństwom nie było końca! Co więcej, w każdym dniu zaplanowany był przynajmniej jeden trening oraz gry i zabawy z trenerami. Wakacyjna nuda odeszła w zapomniane, a młodzi adepci piłki nożnej nie mogą się doczekać następnych wakacji.
Już teraz AP Reissa zaprasza na kolejną wakacyjną przygodę, która to będzie miała miejsce w Ośrodku Villa Natura w Dolsku podczas letnich wakacji. Aktualnie AP Reissa prowadzi noworoczne nabory we wszystkich kategoriach wiekowych w lokalizacji GOSTYŃ-POGORZELA-PONIEC-KROBIA: skrzat (4-6 lat), żak (7-9 lat), orlik (10-11 lat), młodzik (12-13 lat), trampkarz (14-15 lat). KONTAKT: tel. 609639483 e-mail: r.twardy@akademiareissa.pl

Podwyżki na obiektach OSiR Gostyń

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!