Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Finał zorganizowali po kilku latach przerwy

› Społeczeństwo 5 miesięcy temu    13.01.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Twardowska

Po kilku latach przerwy, w gminie Pępowo zorganizowano finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Chcieliśmy pokazać dzieciom i mieszkańcom, że można coś takiego zorganizować, spotkać się - mówiła Martyna Kozłowska, szefowa niepublicznego przedszkola „Kraina Smerfów”, inicjatorka akcji w Skoraszewicach. 

 

Zaczęło się od jej pomysłu. W działania zaangażowali się sołtys, radna, rada sołecka, miejscowe KGW, szkoła. Pomogli też urząd i ośrodek kultury, bo jak przyznał sam wójt „różnie z tymi finałami na terenie gminy bywało”.

- Ta inicjatywa narodziła się w Skoraszewicach, a my jesteśmy po to, aby takie pomysły wspierać, więc zdecydowaliśmy, że właśnie tu zorganizujemy 28. finał WOŚP – powiedział wójt Grzegorz Matuszak.

Sołtys Józef Przybył był zadowolony z przebiegu imprezy i chwalił, że tak wiele osób zgodziło się pomóc.

- Najgorszy jest pierwszy raz, ale myślę że wszystko idzie pomyślnie i będziemy to kontynuować. Udało się wznowić finał po kilku latach przerwy, nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie tyle osób – mówił sołtys Skoraszewic.

W Skoraszewicach udało się zebrać kwotę 8 046, 44 zł. Więcej w jutrzejszym Życiu Gostynia. 

Zobacz, co działo się w Gostyniu. Kto kupił złote serduszko?  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!