Futsal Gostyń przegrał z liderem

Futsal Gostyń przegrał z liderem - Zdjęcie główne

Pierwszą ligową porażkę w sezonie poniósł Futsal Gostyń. W meczu na szczycie drugiej ligi futsalu drużyna Mateusza Matysiaka uległa liderowi z Wrześni 4 : 8.

KP WOODEN WILLA/LUCART ENERGY Września rozpoczął sobotni pojedynek od mocnego uderzenia. Gospodarze trafili do bramki Futsalu Gostyń już w pierwszej minucie. Zespół z Wrześni zaskoczył wicelidera drugiej ligi futsalu i po dziewięciu minutach prowadził już 4 : 0. Przed pogromem w pierwszej połowie gości uchronili Tomasz Nojman i Sławomir Kuzia. Gospodarze prowadzili do przerwy 5 : 2. Po zmianie stron lider z Wrześni kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Gospodarze wygrali 8 : 4. - O wyniku spotkania zadecydował jego początek. Gospodarze rozpoczęli mecz bardzo dobrze. Praktycznie każdy ich strzał kończył się bramką. My natomiast popełnialiśmy błędy. Dokonaliśmy korekt w składzie i kolejne dziesięć minut wyglądało już inaczej. Poprawiliśmy grę obronną, jednak w ataku nie wykorzystaliśmy sytuacji. W końcówce pierwszej połowy podgoniliśmy wynik, ale po zmianie stron gospodarze znów nam odskoczyli - podsumował spotkanie trener Futsalu Gostyń Mateusz Matysiak.

KP WOODEN WILLA/LUCART ENERGY Września – Futsal Gostyń 8 : 4 (5 : 2)
1 : 0 - Mikołaj Plichta (1')
2 : 0 - Igor Zieliński (2')