Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Gdzie wymienić walutę przed wyjazdem do USA?

› Gospodarka 10 miesięcy temu    23.07.2019
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Mimo konieczności posiadania wizy, ogromnej odległości do przebycia między kontynentami oraz sporych kosztów, coraz więcej osób decyduje się odwiedzić Stany Zjednoczone Ameryki. Polacy wyjeżdżają tam najczęściej na wakacje lub do pracy. Przed każdą taką podróżą należy zadbać o wiele spraw, między innymi wspomniane już wizy, atrakcyjny cenowo przelot oraz hotel, a przede wszystkim sprawdzenie, jak wygląda kurs dolara, ponieważ to właśnie tą walutą będziemy posługiwać się na terenie USA.

 

Odpowiednio wcześnie zadbaj o zakup dolarów

Przy tak dalekiej, międzykontynentalnej podróży o wiele spraw należy się zatroszczyć odpowiednio wcześnie. Samo wyrobienie wizy może zająć nam około miesiąca, więc nie zostawiajmy wszystkiego na ostatnią chwilę – zajmijmy się tym wcześniej. Dotyczy to także wymiany gotówki. Dzięki temu możemy łatwiej skorzystać z kursu dolara, który jest dla nas najkorzystniejszy, niż gdy kupujemy walutę pod presją czasu, tuż przed wyjazdem. Dodatkowo wymiana pieniędzy już poza granicami kraju, w stacjonarnych kantorach może obfitować w dodatkowe, niespodziewane koszty, które obciążą nasz budżet w momencie, gdy pieniądze chcielibyśmy wydawać na miejscowe atrakcje.

 

Sprawdzaj kurs dolara i wymieniaj w domu

Zaplanowanie i zorganizowanie podróży wymaga często wiele czasu, a wizyty w bankach dodatkowo ten czas zabierają. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z internetowych platform, takich jak Internetowykantor.pl, to zaoszczędzimy czas, który spędzilibyśmy na wizycie w bankach i załatwianiu formalności. Wystarczy nam dostęp do Internetu i sprawdzenie kursu dolara oraz jego zakup możemy załatwić siedząc na własnej kanapie lub leżąc w łóżku. Dodatkowo Internetowykantor.pl jest łatwy i bezpieczny w obsłudze. Jest to wyjątkowo atrakcyjna opcja zwłaszcza dla osób zapracowanych i zajętych, ponieważ mogą dokonać wymiany z praktycznie każdego miejsca, w którym mają dostęp do Internetu.

 

Oszczędności na kursie dolara

Brak dodatkowych operacji to także brak dodatkowych opłat. Zamiast wydawać pieniądze na transakcję w bankach, możemy je zabrać ze sobą na wyjazd i tam wydać na dodatkowe atrakcje. Internetowykantor.pl pozwala na porównanie ofert wielu banków i na oszczędności aż do 6% (w stosunku na przykład do stacjonarnych kantorów i banków). Pieniądze możemy także następnie wysłać tanim przelewem zagranicznym do jednego z 42 krajów. Dodając do tego możliwość wymiany po wybranym przez siebie i korzystnym funcie możemy oszczędzić sobie wielu niepotrzebnych wydatków i opłat, które czekałyby na nas w niektórych bankach.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!