Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Gminie zależało, aby skończyli do końca wakacji

› Społeczeństwo ponad rok temu    6.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poniec. Po wakacjach ulica Szkolna została wyremontowana. Do dokończenia został jedynie chodnikPoniec. Po wakacjach ulica Szkolna została wyremontowana. Do dokończenia został jedynie chodnik fot. Tomasz Teodorczyk

Przez całe wakacje ul. Szkolna w Poniecu była remontowana. Większość prac zakończono w przeddzień nowego roku szkolnego. Wartość inwestycji to 1 489 254 zł.

 

Po tegorocznych wakacjach na mieszkańców Ponieca, a przede wszystkim uczniów szkoły podstawowej, czeka nowo wyremontowana droga. Odświeżono 231 metrowy odcinek, który od początku lipca do końca sierpnia był dla kierowców zablokowany.

Głównym celem przedsięwzięcia było zakończenie prac do końca sierpnia - aby odcinek służył przede wszystkim kierowcom i uczniom chodzącym do pobliskiej szkoły podstawowej. Przebudowano linię niskiego napięcia, oświetlenie uliczne a także kanalizację deszczową i wjazdy do posesji. Wykonano również zatokę dla autobusów szkolnych. Na ulicę położono nową nawierzchnię z asfaltu.

W najbliższych dniach zostanie dokończony jeszcze chodnik. Wykonawcą robót jest firma PHU Chod Dróg Przemysław Andrzejewski z Krobi.

Czytaj: Nielegalny fotoradar we wsi?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!