Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Gminna Akademia Sportu stawia pierwsze kroki

› Sport i rekreacja 2 miesiące temu    10.03.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. GAS jest w trakcie negocjowania umowy sponsorskiej z firmą Mondi SimetKrobia. GAS jest w trakcie negocjowania umowy sponsorskiej z firmą Mondi Simet fot. Bogdan Bujak

Dokładnie przed tygodniem formalnie swoją działalność rozpoczęło Stowarzyszenie Gminna Akademia Sportu Krobia. Inicjatywa ukierunkowana na rozwijanie i promowanie piłki nożnej oraz docelowo innych dyscyplin sportowych na terenie gminy została zawiązana z połączenia sekcji młodzieżowych trzech klubów piłkarskich: Pinsel Peter Krobianki Krobia, Zjednoczonych Pudliszki i Sokoła Chwałkowo.

Podczas spotkania założycielskiego w świetlicy szkolnej krobskiej podstawówki zarejestrowani członkowie stowarzyszenia zatwierdzili regulamin stowarzyszenia oraz wybrali zarząd i komisję rewizyjną.

Pod auspicjami GAS trenują już dzieci z roczników 2009-2015 czyli kategorie wiekowe orlik, żak, skrzat i bambinii. Treningi są otwarte dla wszystkich, zarówno chłopców, jak i dziewczyn.

- Kategorie juniora, trampkarza oraz młodzika trenują póki co w gminnych klubach, ale już wspólnie jeździmy na mecze sparingowe, jak na przykład przed tygodniem w weekend we Wrocławiu, gdy zagraliśmy ze Śląskiem Wrocław. Nasi trenerzy prowadzą również zajęcia dodatkowe dla chętnych zawodników - indywidualne treningi dla bramkarzy i piłkarzy - mówi Łukasz Walczak, koordynator Gminnej Akademii Sportu.

W niedzielę, 15 marca na hali sportowej ZSOiZ w Krobi o godz. 15.00 odbędą się drzwi otwarte Gminnej Akademii Sportu Krobia.

Więcej czytaj w dzisiejszym wydaniu "Życia Gostynia".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!