Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Godziny pracy biur ARMiR wydłużone

› Rolnictwo ponad rok temu    15.05.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia, ARMiR

Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu informuje, iż w związku z upływającym 31 maja terminem składania wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za pomocą aplikacji eWniosekPlus, w dniach od 20 maja do 31 maja 2019 roku biura powiatowe wielkopolskiej ARiMR zostaną wydłużone i jednostki będą czynne w godzinach od 7.30 do 18.00.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z obsługą aplikacji rolnicy mogą zgłaszać się do lokalnych biur ARiMR i skorzystać z przygotowanej pomocy technicznej.

– Wydłużone godziny pracy wielkopolskiej Agencji to także dodatkowa okazja dla kół gospodyń wiejskich do składania wniosków o pomoc na 2019 roku – mówi Ewa Jakubowska, kierownik Biura Powiatowego ARMiR w Gostyniu.

Czytaj także: co były premier robił przed gostyńskim ratuszem?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!