Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Gostynianka walczy o tytuł Miss Wielkopolski

› Społeczeństwo ponad rok temu    9.03.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Archiwum prywatne półfinalistki

Od dziecka jest przebojową osobą, a na scenie po raz pierwszy stanęła w wieku 7 lat i poczuła się tam, jak ryba w wodzie. 19 – letnia gostynianka Anastazja Knapp walczy o tytuł Miss Wielkopolski 2018. Głosowanie trwa do północy!

 

Udział w castingach nie jest dla niej czymś nowym. Występowała w różnych spektaklach teatralnych, tańczyła hip-hop, była też mażoretką. Gdy stanęła przed wyborem swojej ścieżki życiowej – zdecydowała się na kierunek artystyczny, a konkretnie – plastyczny. Od trzech lat mieszka w Poznaniu i uczęszcza do Liceum Plastycznego w Poznaniu.

- Realizuję swoją pasję: maluję, rysuję, rzeźbię. W międzyczasie, hobbystycznie, jestem fotomodelką – mówi Anastazja Kanpp.

Do udziału w konkursie Wielkopolska Miss namówiła ją koleżanka.

- To przygoda, chcę zobaczyć, jak „od kuchni” wyglądają takie występy. Liczą się: dobra zabawa, nowe doświadczenia i poznanie ciekawych ludzi – dodaje dziewczyna.

Zaczęło się od zobaczenia reklamy na portalu społecznościowym. Anastazja postanowiła się zgłosić i otrzymała zaproszenie na casting. Tam, miała zaprezentować się w strojach koktajlowych, kąpielowym i krótko o sobie opowiedzieć. Od razu przeszła dalej i znalazła się w półfinale. Teraz walczy dalej, a my możemy jej w tym pomóc. Głosowanie trwa jeszcze tylko dziś, do godz 23:59. Wystarczy wysłać sms (lub kilka).

- Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że nie lubię się nudzić. Lubię odkrywać nieznane i stawiać temu czoło. Zawsze z uśmiechem na ustach. Wydaje mi się, że chciałabym się dalej sprawdzić, zobaczyć, jak jest w dalszych etapach tego konkursu. Jeśli chcecie to ze mną przeżywać, to proszę o oddanie głosu - mówi dziewczyna. 

Chcesz pomóc Anastazji? Wyślij:

SMS O TREŚCI PWM18.37 NA NUMER:

72051 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS) - 1 głos

74567 (koszt 4,62 zł z VAT za SMS) - 3 głosy

76567 (koszt 7,38 zł z VAT za SMS) - 6 głosów

79567 (koszt 11,07 zł z VAT za SMS) - 11 głosów

91983 (koszt 23,37 zł z VAT za SMS) - 25 głosów

Czytaj także: Żyje przeszło 100 lat. Pozytywnie patrzy na świat.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obiektywny
ponad rok temu ocena: 100%  2
Dlaczego te naprawdę ładne dziewczyny są skromne i nie startują w takich konkurencjach? Ona jest taka zwyczajna.Ot taka dziewczyna z sąsiedztwa Do ładnej jej daleko. A tu powinny iść" bardzo "ładne. Szkoda bo w G-niu jest sporo tzw. Missek z prawdziwego zdarzenia. Nie mówiąc już o powiecie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jag
ponad rok temu ocena: 0%  1
Apetyczna dziewczyna
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji