Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Grają poniżej oczekiwań

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    12.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Po siedmiu meczach bez porażki Korona znalazła wreszcie pogromcę. Katem podopiecznych Krzysztofa Michalskiego okazał się w sobotnie popołudnie piłkarz kościańskiej Obry Łukasz Biały. Po trzech remisach z rzędu nadeszła porażka, która utwierdziła w przekonaniu, że aktualna forma piaskowian daje sporo do życzenia. Zanim przerwana została seria meczów bez porażki piaskowianie w minioną środę udali się do Dąbia na mecz z tamtejszym Zrywem. W tym pojedynku goście musieli sobie radzić bez dwóch etatowych środkowych obrońców (Krzysztofa Michalskiego i Karola Kręgielczaka), którzy zmuszeni byli pauzować za nadmiar żółtych kartek. Mimo wszystko szkoleniowiec Korony nie narzekał. – Nadchodzi czas dla zawodników, którzy są spragnieni gry. Pojedynek ze Zrywem pokaże jaką kadrą dysponujemy – mówił przed pierwszym gwizdkiem. Ostatecznie jego piłkarze po golach Tomasza Majchrzaka, Przemysława Czajki oraz Adriana Świątkowskiego podzieli się z rywalem punktami, a opiekun piaskowian nie krył rozczarowania. W sobotnim meczu z kościańską Obrą Korona od pierwszej do ostatniej minuty biła głową w mur. Wyższe umiejętności piłkarskie piaskowian nie podlegały dyskusji, cóż z tego skoro z kompletu punktów cieszyli się rywale. Jedyny gol w meczu padł w 28 min, kiedy na uderzenie z 25 metrów zdecydował się Łukasz Biały.

(luke)

Zryw Dąbie – Korona Piaski 3:3 (1:2)

1:0 Lewandowski (30’) 1:1 Majchrzak (37’) 1:2 Czajka (42’) 2:2 Ekiert (52’) 3:2 Kujawa (60’) 3:3 Świątkowski (75’)

Korona Piaski: Banaszak – Kluczyk, Gendera, Ludwiczak, Naskręt, Przewoźny, Norkiewicz, Czajka (75’ Mucha), Fabich (55’ Świątkowski), Majchrzak (70’ Rolnik), Kozak

Obra 1912 Kościan – Korona Piaski 1:0 (1:0)

1:0 Biały (28’)

Korona Piaski: Michałowicz – Naskręt, Michalski, Ludwiczak, Kręgielczak, Przewoźny, Norkiewicz, Czajka (60’ Majchrzak), Fabich (80’ Curyk), Świątkowski (70’ Rolnik)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!