Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Grali do końca. Dosłownie do końca

› Sport i rekreacja› Aktualności 8 miesięcy temu    9.12.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. PKS Piast Poniec

Piast Poniec odniósł czwarte zwycięstwo w drugiej lidze futsalu. O trzy punkty z Jurandem Koziegłowy drużyna Krzysztofa Kaczmarzyka walczyła do ostatnich sekund niedzielnego spotkania. Trzy punkty goście zapewnili sobie sześć sekund przed końcem wyjazdowego pojedynku. 
    W piątej kolejce Piast Poniec zmierzył się z Jurandem Koziegłowy. Niedzielny przeciwnik drużyny Krzysztofa Kaczmarzyka nie zdobył punktów w sezonie, ale meczów wyraźnie nie przegrywał, więc trener Piasta nie lekceważył rywala. – Analizowaliśmy wyniki Juranda. Wysłuchaliśmy kilku opinii. Jurand nie ma punktów, ale zdobywane bramki znikąd się nie biorą. Mecze kończył niewielkimi porażkami – powiedział Krzysztof Kaczmarzyk. Od początku spotkania trwała wymiana ciosów. Pierwszy zadali gospodarze. W 30. minucie Jurand prowadził 7 : 5 Sytuacja Piasta była trudna. Zespół Krzysztofa Kaczmarzyka pokazał w bieżącym sezonie, że gra do końca. W 33. minucie Piast doprowadził do remisu, a sześć sekund przed końcem meczu zwycięskiego gola zdobył Tomasz Szumny. – Przez cały mecz goniliśmy wynik. Co weszliśmy w kontakt, traciliśmy zaraz bramkę. Gospodarze to nie są chłopcy do bicia. Jeśli ktoś wyjdzie z takiego założenia, to może się „przejechać”. I to nie jest z mojej strony kurtuazja. Piłkarze Juranda potrafią grać w piłkę. Cieszę się z trzech punktów. Pokazaliśmy, że warto i trzeba grać do końca – podsumował trener Piasta Poniec. 
Po pięciu kolejkach drużyna Krzysztofa Kaczmarzyka zajmuje drugie miejsce z dwunastoma punktami. 
Mistrzowie po roku przerwy.

KKS Jurand Koziegłowy - Piast Poniec 7 : 8 (4 : 3)
1 : 0 - Krzysztof Urbanowicz (4')
1 : 1 - Emilian Prałat (5')
2 : 1 - Piotr Jabłecki (7')
2 : 2 - Bartosz Dudkowiak (10')
3 : 2 - Grzegorz Frąckowiak (10')
4 : 2 - Krzysztof Urbanowicz (16')
4 : 3 - Jakub Żyto (17')
4 : 4 - Łukasz Janowicz (21')
5 : 4 - Piotr Jabłecki (26')
5 : 5 - Łukasz Janowicz (28')
6 : 5 - Krzysztof Urbanowicz (29')
7 : 5 - Grzegorz Frąckowiak (30')
7 : 6 - Tomasz Szumny (31')
7 : 7 - Jakub Giera (33')
7 : 8 - Tomasz Szumny (40')
Piast Poniec: F. Twardowski – Szumny, Kajoch, Janowicz, Żyto, Terebecki, Offert, Banaszak, Klupś, Nowak, Prałat, Dudkowiak, Giera, Grund
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!