Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

GSW14. Zawodnicy w limicie wagi

› Sport i rekreacja› Sporty walki ponad rok temu    17.11.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sebastian Jaroński i Jędrzej Łapawa powalczą o pas GSW.Sebastian Jaroński i Jędrzej Łapawa powalczą o pas GSW. fot. S. Hajduk

W Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" odbyło się dzisiaj oficjalne ważenie przed Galą Sportów Walki 14. Obecni na ważeniu zawodnicy zmieścili się w limicie wagi i jutro przystąpią do walki. Początek GSW 14 o godz. 18.00 w hali sportowej SP nr 2 w Gostyniu.

R E K L A M ABolsius

Organizatorzy przygotowali na jutro trzynaście walk. W karcie wstępnej odbędzie się pięć pojedynków bokserskich. W karcie głównej zaplanowanych jest osiem pojedynków (jeden w formule K1, pozostałe MMA). Po raz pierwszy w historii Gali Sportów Walki dojdzie do starcia o pas federacji GSW. W walce wieczoru zmierzą się niepokonani: Jędrzej Łapawa (4-0, ANKOS MMA Poznań/Sporty Walki Gostyń) i Sebastian Jaroński (3-0, Hells Team Koło/Pretorium Klub Poznań).

GSW 14 zapowiada się interesująco.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!