Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Gwałtowna wichura i pioruny nad Gostyniem

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    25.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rusztowanie przy ul. Hutnika w Gostyniu runęło po gwałtownej burzy, która przeszła w nocy z niedzieli na poniedziałek nad powiatem gostyńskim.

Silny wiatr spowodował, że metalowa konstrukcja przewróciła się na drzewo i słup energetyczny oraz uszkodziła instalację. Sprawą zajął się nadzór budowlany. - Skala wiatru była w pewnym momencie podobna do siły, która miała miejsce podczas ubiegłorocznej wichury - stwierdza Michał Pohl, rzecznik prasowy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Silna wichura spowodowała utrudnienia na drogach powiatu gostyńskiego. Podobnie, jak przy rusztowaniu, straż pożarna interweniowała w nocy na drodze prowadzącej do Dąbrówki, gmina Borek Wlkp. oraz w Dalabuszkach, gmina Gostyń. Jak podaje Michał Pohl do komendy straży nie dotarły informacje o tym, by na terenie naszego powiatu zerwane zostały linie energetyczne. - W większości miejscowości energetyka powyłączała zasilanie energetyczne, żeby nie doszło do uszkodzeń - tłumaczy.(doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!