Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Halowy turniej piłkarski Sarnovia Cup [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    3.02.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Drużyny z powiatu rawickiego i gostyńskiego rywalizowały w halowym turnieju piłki nożnej Sarnovia Cup. Rozgrywano go w sali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Sarnowie. Była to już trzecia edycja turnieju.

Do imprezy przystąpiło dziewięć ekip. Wśród nich znalazły się: po dwie drużyny Sarnowianki i Akademii Talentów z Pogorzeli oraz Rawia Rawicz, Szok Bojanowo, Wisła Borek Wielkopolski, Piast Poniec i Ka4 Respect. W składach zespołów znajdowali się piłkarze z rocznika 2008 i 2009.

Drużyny zostały podzielone na trzy grupy. Triumfatorzy każdej z nich awansowali do strefy medalowej. W wyniku kilkugodzinnej rywalizacji najlepszą okazała się ekipa Sarnowianki II. Tuż za nimi uplasowała się drużyna Pogorzeli I. Na trzeciej lokacie znaleźli się zawodnicy z Pogorzeli II.

Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe medale, puchary oraz dyplomy. Dodatkowo, uhonorowano najlepszego strzelca (Aleksander Stachowiak z Sarnowianki), najlepszego bramkarza (Jan Figielek z Pogorzeli), zawodnika fair play (Oliwier Jagła z Rawii) oraz najlepszego zawodnika turnieju (Filip Matysiak z Ka4 ResPect).

- Dziękujemy gminie Rawicz, rodzicom oraz sponsorom za pomoc przy organizacji imprezy - podsumowuje współorganizator i trener młodych piłkarzy Sarnowianki, Adam Pióro.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!