Idealny początek Pinsel-Peter Krobianki

Idealny początek Pinsel-Peter Krobianki - Zdjęcie główne

W Ostrzeszowie sezon 2020/2021 zainaugurowała Pinsel-Peter Krobianka Krobia. Lepszego początku drużyna Dariusza Wiśniewicza nie mogła sobie wymarzyć. Krobianka wygrała z Victorią Ostrzeszów 2 : 1.

W pierwszej kolejce o mistrzostwo czwartej ligi Pinsel-Peter Krobianka Krobianka Krobia pojechała na trudny teren do Ostrzeszowa. Goście doskonale rozpoczęli mecz z Victorią. Już w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Po prostopadłym zagraniu Joachima Knappa gola zdobył Marcin Masełkowski. W odpowiedzi Stawiński przestrzelił z pięciu metrów. Krobianka mogła wyjść na dwubramkowe prowadzenie, jednak Przemysław Kaczmarek posłał piłkę nad poprzeczką Victorii w dogodnej sytuacji. Zamiast wyższego prowadzenia gospodarze zdobyli bramkę i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1 : 1. Od początku drugiej części gry miejscowi piłkarze próbowali zdobyć kolejną bramkę. Groźny strzał sparował Krzysztof Banaszak, a Tomasz Szumny wybił piłkę z linii bramkowej. W 65. minucie goście przeprowadzili kontrę, która dała im zwycięstwo. Po akcji Przemysława Kaczmarka, Marcina Masełkowskiego na listę strzelców wpisał się Joachim Knapp. - Przed meczem remis wziąłbym w ciemno. Pojedynek kosztował  chłopaków dużo zdrowia. Należą im się brawa za poświęcenie, solidność i realizację przedmeczowych założeń. Ta wygrana na pewno nas podbuduje. Wierzę, że na kolejne spotkanie wyjdziemy z takim samym zaangażowaniem. Cieszymy się z wygranej, jednak twardo stąpamy po ziemi. Każdy mecz dla nas będzie o życie. Przed nami kolejny trudny pojedynek. Musimy zrobić wszystko żeby zagrać jak najlepiej - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Więcej w najbliższym wydaniu Życia Gostynia.

Victoria Ostrzeszów - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 2 (1 : 1)
0 : 1 - Marcin Masełkowski (1')
1 : 1 - (35')
1 : 2 - Joachim Knapp (65')
Pinsel-Peter Krobianka: Banaszak - Chwaliszewski, Szumny, Pospiech, Górkowski, Kaczmarek, Tonkiewicz (90' Łuczak), Sarbinowski, Joachim Knapp (73' Gembiak), M. Urbański (70' Szymanowski), Masełkowski (75' Szpurka)