Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Igo śpiewał tak, że „ciary na plecach”

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    8.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Gostyń. Igor Walaszek jako wokalista Clock Machine wystąpił w GOK HUTNIKGostyń. Igor Walaszek jako wokalista Clock Machine wystąpił w GOK HUTNIK fot. A. Fajczyk

Gostyń znalazł się na mapie jesiennej trasy koncertowej zespołu Clock Machine. W sobotni wieczór w sali GOK Hutnik zabrzmiały dźwięki lekkiego rocka, wymieszanego z funkiem i elektroniką. Charakterystycznym głosem do wiwatu dawał Igor Walaszek - Igo, charakterystyczny głos „z chrypką” z Męskiego Grania 2019. - Ciary na plecach - komentowano, kiedy zaśpiewał.

- Zabawnie wyjaśnialiśmy co to za koncert. Kiedy mówiło się nazwę kapeli, wiele osób nie kojarzyło, co to za muzyka. A kiedy padało nazwisko Igor Walaszek, Igo - ludzie momentalnie byli zachwyceni i chcieli przyjść - mówił Tomasz Barton.

Dyrektor gostyńskiego ośrodka kultury przyznał, że od 2 lat zabiegał o to, aby w Gostyniu pojawił się zespół Bass Astral X Igo, w którym Igor Walaszek jest wokalistą.

- Kiedy zacząłem z nimi rozmawiać, byli jeszcze mało znani w Polsce. Złapałem ich w trakcie trasy, a jako miejsce koncertu mieliśmy być rozpatrywani przy następnej. Ale ta kolejna okazała się za duża na tak małe miasto, jak Gostyń. Później zespół zrobił sobie przerwę, a kiedy muzycy wrócili na scenę, to już na wielkie rzeczy. To niemożliwe, aby do nas przyjechali - wyjaśniał Tomasz Barton.

Ostatecznie na scenie GOK Hutnik zagrał rockowy Clock Machine, promujący ostatni album „Prognozy”. - To jest pokłosie spotkania z Igorem Walszakiem i menagerem Clock Machine na kazimierskim rynku. Tam dogadywaliśmy szczegóły tego koncertu - zdradził dyrektor Hutnika.

Dopiero zaczęli, a już myślą o kolejnej - KLIK

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Yyyy
  8 miesięcy temu 1
  Szacun panie szacun wielki. Igo na scenie Hutnika.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji