Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

II Bieg senatora Stanisława Karłowskiego w pierwszy dzień maja

› Sport i rekreacja ponad rok temu    17.04.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. Życia Gostynia

Podobnie, jak w ubiegłym roku organizatorzy zapraszają wszystkich amatorów ruchu na świeżym powietrzu do udziału w biegu im. senatora Stanisława Karłowskiego. II edycja imprezy odbędzie się w Szelejewie 1-go maja. Przygotowano kilka tras dla amatorów zdrowego trybu życia.

Dwie z nich stworzono z myślą o młodszych uczestnikach, którzy być może po raz pierwszy spróbują swych sił w bieganiu: mały bieg na dystansie 0,45 km (rocznik 2013 i młodsi) oraz dla nieco starszych duży bieg 0,8 km (roczniki 2007 – 2012).

Natomiast bieg senatorski 4,6 km powyżej 13 roku życia (możliwy jest start uczestnika poniżej 13 roku życia wraz z opiekunem i po wyrażeniu pisemnej zgody) (rocznik 2005 i starsi) jest propozycją dla starszych amatorów, którzy przybędą sami lub ze swoimi pociechami na to sportowe święto. Dla wszystkich przygotowano pamiątkowe medale.

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 29 kwietnia 2019 r. - link do formularza zgłoszeniowego znajdziesz TUTAJ. Po tym terminie jeżeli limit uczestników nie zostanie wyczerpany, zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie zawodów w dniu biegu w godzinach 8:00-9:45. Numery startowe wydawane będą w biurze zawodów - w budynku sali środowiskowej przy remizie strażackiej w Szelejewie Pierwszym.

– Bieg nie jest wyścigiem -  nie jest prowadzona klasyfikacja końcowa - każdy kto ukończy bieg jest dla nas ZWYCIĘZCĄ – informują organizatorzy.

Zapewniają oni bezpłatny udział w biegu, zabezpieczenie przez wolontariuszy, opiekę medyczną na mecie, pomoc techniczną, posiłek i napoje na mecie, pamiątkowy medal oraz wspaniałą atmosferę

Program:
- godz. 8.00 - 9.45 - otwarcie biura zawodów, wydawanie numerów startowych 
- godz. 9.45 - wspólna rozgrzewka
- godz. 9.55 - przejście na START 
- godz. 10.00 - start (teren przy pałac Szelejewo)
- godz. 11.30 - zakończenie biegu (meta - teren rekreacyny na Żgalinach)
- godz. 11.45 - losowanie nagród

Więcej informacji o imprezie m.in. regulamin znajdziesz także na stronie: www.piaski-wlkp.pl/biegkarlowskiego2 lub pod numerem telefonu tel. 603 539 245.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!