Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

III Turniej im. Jana Dopierały

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    11.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zwycięzcą III Turnieju Piłkarskiego im. Jana Dopierały po raz kolejny została drużyna Wielkopolanki Szelejewo. Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarzy "Kłos " Rokosowo, a na najniższym stopniu podium stanął MKS Szewa Gostyń.

Tuż za podium znalazł się KS Ludwinowo. Turniej rozpoczął się minutą ciszy, a delegacje udały się na cmentarz złożyć kwiaty na grobie patrona turnieju. Pierwszy mecz rozegrała Wielkopolanka Szelejewo z MKS Szewa Gostyń (1:0). Następnie walczyło Rokosowo z Ludwinowem. Po bezbramkowym remisie o wyniku zadecydowały rzuty karne (1:3). W trzecim meczu MKS Szewa Gostyń rozgromił 2:0 KS Ludwinowo. Ostatni z przewidzianych meczy rozegrała Wielkopolanka Szelejewo z LKS Kłos Rokosowo, gdzie ponownie nie obyło się bez rzutów karnych (4:2). Wyłoniono także strzelców turnieju, którymi zostali: Dariusz Kaczmarek, Łukasz Andrzejewski oraz Damian Zieliński.

 

W międzyczasie odbył się również konkurs strzelania z wiatrówki. W kategorii kobiet zwyciężyła Paulina Biernaczyk, tuż za nią znalazła się Hanna Jankowska, a trzecie miejsce wystrzelała Agnieszka Danielczak. W strzelaniu do tarczy najlepszy okazał się Marcin Perdon, za nim uplasował się Damian Zieliński, a trzecie miejsce wywalczył Marcin Wolny. W trakcie trwania turnieju przeprowadzono również konkurs podbijania piłki dla dzieci w kategorii wiekowej do 13 lat. Nagrody główne - strój piłkarski oraz medale wręczył Bartosz Rymaniak - piłkarz Zagłębia Lubin. Organizatorzy - "Kłos " Rokosowo, zadbali także o dodatkowe atrakcje: zamek dmuchany i trampolinę dla dzieci, a także bufet i grill. Turniej wsparli: burmistrz Ponieca oraz Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu. (gabi)

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!