Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Integracja i świetna zabawa

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    12.02.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Jańczak

Już po raz czwarty w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi odbyła się impreza pod hasłem „Walentynki na sportowo”. Ponad 100 osób z dziewięciu placówek, które działają na rzecz niepełnosprawnych wzięło udział w grach i zabawach oraz licznych konkurencjach. Nie obyło się bez prezentacji tanecznych, konkursu z nagrodami oraz tradycyjnego już meczu: podopieczni kontra pracownicy placówek i zaproszeni goście. Organizatorem spotkania były Dom Pomocy Społecznej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Chwałkowie, których kierownikiem jest Swietłana Figiel.

Oprócz niepełnosprawnych z Chwałkowa, z zaproszenia skorzystali wychowankowie z ośrodków: Dom Pomocy Społecznej w Rogowie, Dom Pomocy Społecznej w Zimnowodzie, Dom Pomocy Społecznej w Chumiętkach oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piaskach, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kościanie i Zespół Szkół Zawodowych w Brzeziu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!