Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Iskierka talentu i wiara we własne siły

› kultura i rozrywka› aktualności ponad rok temu    28.04.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W miniony piątek po raz jedenasty swój dorobek artystyczny zaprezentowali członkowie Koła Plastycznego Gminnego Centrum Kultury w Poniecu.

W imieniu malarzy zebranych przywitał instruktor Tomasz Bzdęga, który również zaprezentował swoje obrazy. - Na tej wystawie, nasi artyści prezentują część swoich prac, bo ciężko byłoby wszystko pokazać. Co jakiś czas organizujemy wystawy z najświeższym dorobkiem - powiedział Tomasz Bzdęga. Prezentowane obrazy pochodzą z ostatniego półrocza twórczości. Na wernisaż przybyli przedstawiciele ponieckiego samorządu, jednostek budżetowych, rodziny i znajomi artystów oraz członkowie Stowarzyszenie Animatorów Kultury w Rawiczu.

Tomasz Bzdęga zaprosił wszystkich chętnych do przyłączenia się do kółka plastycznego. - Nie chcemy się zamykać we własnym gronie i liczymy na nowe talenty, bo uzdolnionych osób jest na pewno dużo. Jeśli ktoś ma trochę talentu serdecznie zapraszamy w każdy wtorek na godzinę 18.00. Ważne jest to, że miasto sponsoruje nam farby i płótna. Wystarczy iskierka talentu, a warsztatu można się u nas nauczyć - zaprasza instruktor. (gabi)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!