Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Istota bożonarodzeniowych tradycji

› Kobieta i dziecko ponad rok temu    24.12.2017
Hanna Hejduk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Julia Regulska

Na niezwykły, pełen uniesień, budzący w sercach radość, tęsknotę oraz przywołujący wspomnienia o nieobecnych Koncert Bożonarodzeniowy zabrali uczniów, nauczycieli oraz pracowników Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Pogorzeli ich koledzy i koleżanki ze szkolnego kółka teatralnego.

 

Na scenie w MGOK-u w Pogorzeli wystąpiło ponad dwudziestu młodych adeptów sztuki, którzy przez godzinę w przepięknym, dopełnionym magicznym świątecznym wystrojem, montażu słowno – muzycznym przekazali widzom istotę bożonarodzeniowych tradycji.

TUTAJ licytacja koszulki dla Tobiasza z Chwałkowa

Widzowie mieli okazję odświeżyć swoją wiedzę dotyczącą Świąt, a także poznać kilka ciekawostek, np. co to jest podłażniczka, dlaczego na choince zawieszano jabłka, etc. Największy zachwyt wzbudziła strona wokalna.

Przepięknie brzmiące kolędy i pastorałki były dedykowane każdemu z nas, każdy mógł wybrać tę, która jest bliska sercu – mówi jedna z nauczycielek jedni z nas są zabiegani, zapracowani, inni zakochani, niektórzy myślą o tych, których nie ma wśród nich, są samotni, ale każdy z nas zawsze znajdzie w sercu miejsce dla Nowonarodzonego”. Bo, „Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeśli się nie narodzi w Tobie...

Rodzice też skakli przez kij - gdzie? - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Hmmmm....
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  No dobrze, to chciałbym się dowiedzieć, co jest tytułową istotą bożonarodzeniowych tradycji? Bo tekst nie daje odpowiedzi na to pytanie, a ja sam też nie wiem i nie rozumiem sensu takiego sformułowania...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jakub
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Hubert! Gwiazdor w Twoim wykonaniu to było mistrzostwo świata!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji