Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jak market przyjmie się w naszym mieście?

› Społeczeństwo 7 miesięcy temu    2.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 9 ocen 7 / 100%
A A A
Market Supeco - nowy w Gostyniu, przy ul. EnergetykaMarket Supeco - nowy w Gostyniu, przy ul. Energetyka fot. A. Fajczyk

Dominuje kolor żółty - zarówno na logo nowego marketu, jak i wewnątrz. Dodatkiem jest też kolor czerwony. Napisy na dużych tablicach wewnątrz zachęcają: „Okazja”. Bo mieszkańcy Gostynia i okolic od piątku mają okazję robić zakupy w nowym markecie sieci Supeco, który mieści się przy ul. Energetyka. Został otwarty po cichu, bez fajerwerków.

Sklepy Supeco łączą pomysły dyskontu i hurtowni cash&carry i są również po cichu od kilku lat testowane w Polsce przez sieć Carrefour Polska. Ten w Gostyniu jest trzecim, który w Polsce otworzyła sieć Carrefour Polska. Ten nowy na polskim rynku format, to połączenie dyskontu i hurtowni, który skierowany jest do klientów indywidualnych jak również do szeroko rozumianego małego biznesu – właścicieli sklepów oraz firm i osób prowadzących działalność gospodarczą w handlu z segmentu HORECA, którzy poszukują szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, z możliwości zakupów hurtowych. Sklepy marki Supeco promowane są hasłem "najtańsza sieć w Polsce".
 

- Carrefour jako sieć omnikanałowa chce oferować swoim klientom w Polsce najbardziej różnorodne możliwości zrobienia zakupów. Tym samym do naszej oferty hiper- i supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego, dołącza na stałe nowy format – marka Supeco o charakterze hurtowo-dyskontowym z szeroką i różnorodną ofertą skierowaną także do klientów biznesowych – mówi Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska.

- To międzynarodowa marka sklepów, która posiada unikalny wizerunek zewnętrzny i wewnętrzny. Jesteśmy przekonani, że Supeco wraz ze wszystkimi swoimi zaletami, doskonale sprawdzi się na polskim rynku, gdzie klienci, w tym także mali przedsiębiorcy i właściciele firm z segmentu HORECA, poszukują przede wszystkich wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Dzięki naszej skali, Carrefour może im to wszystko zagwarantować – dodaje Christophe Rabatel.
 

Nowy sklep pod marką Supeco został otwarty w Gostyniu 29 listopada. Ma powierzchnię 1200 metrów kwadratowych i oferuje około 4500 produktów. Znajdują się wśród nich zarówno produkty świeże, jak również asortyment produktów paczkowanych (tzw. suchych), w tym kosmetyki, alkohol oraz chemia domowa. Wizerunek Supeco, zarówno ten wewnętrzny jak również i zewnętrzny, współgra z dyskontowo-hurtowym profilem sklepu.

 

Większość towarów wyeksponowanych jest na paletach i regałach wysokiego składowania znanych z formatu cash&carry. Można też kupić produkty świeże z lad tradycyjnych czy warzywa i owoce eksponowane na wyspach produktowych. Sklepy marki Supeco promowane są hasłem "najtańsza sieć w Polsce", dlatego bardzo duży nacisk kładzie się na atrakcyjność cenową, którą zawdzięczają m.in. prostocie swoich aktywów. Główne założenie to oferowanie produktów w najbardziej atrakcyjnych cenach na lokalnym rynku, a także organizacja regularnych promocji typu multisaver (kup więcej za mniej). To właśnie uniwersalności swojego formatu Supeco zawdzięcza sukces w Europie Zachodniej.

Sklep Supeco w Gostyniu powstał w wyniku przebudowy i remodelingu istniejącego supermarketu Carrefour. Przeprowadzone analizy profilu lokalnych klientów, jak również zapotrzebowanie lokalnych przedsiębiorców na podobną markę, przekonały sieć do wyboru tej konkretnej lokalizacji. W nowym sklepie Supeco w Gostyniu pracę znalazło około 15 osób - głównie mieszkańców tego miasta i okolic. Dwa pierwsze testowe sklepy Supeco powstały w Piekarach Śląskich i Tarnobrzegu, gdzie w krótkim czasie zdobyły duże grono lojalnych klientów. Sklepy Supeco są obecne na całym świecie, a dobrym przykładem ich funkcjonowania jest np. Rumunia.

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (10)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Patryk
  7 miesięcy temu 10
  Co tam ma być niby dla przedsiębiorców jak ceny z kosmosu naprawdę szału nie ma drogo drogo drogo jaka niby okazja
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ forju
  7 miesięcy temu 9
  Byłem tam niedawno, szału ni ma:) ceny jak wszędzie, ale na każdym kroku trąbią , że promocja, okazja itd..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ KxKxK
  7 miesięcy temu 8
  Szczerze... Byłam i wcale d... nie urywa. Ceny takie jak wszędzie, żeby nie powiedzieć że drożej.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aśka
  7 miesięcy temu ocena: 0%  7
  Q.. Przestańcie się mądrowac. Napiszcie że tak może przyjść zwykły Kowalski bez karty działalności i kupić sobie kilo mąki i 2 jabłka np. Nikt nie czyta całego art. Po co marnować się przy tych wypocinach?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ hm
  7 miesięcy temu 6
  Brakuje info...reklama lub sponsorowany
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Redakacja
  7 miesięcy temu ocena: 100%  5
  Zapraszamy na nasz portal cześciej - jesli pojawia sie na nim artykuł sponsorowany lub reklama, zawsze o tym informujemy
  ~ Nieuk
  7 miesięcy temu ocena: 33%  4
  Można robić zakupy bez posiadania działalności?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nick
  7 miesięcy temu ocena: 70%  3
  DO Nieuk, Ciekawa - jak czytam te komentarze,zastanawiam sie czy umiecie czytac ze zrozumieniem - napisali przecież - "to połączenie dyskontu i hurtowni, który skierowany jest do klientów indywidualnych jak również do szeroko rozumianego małego biznesu" Wicie kto to klient indywidualny jest?
  ~ Ciekawa
  7 miesięcy temu ocena: 31%  2
  A czy zwykły człowiek który nie ma firmy może tam zrobić zakupy??xd
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ tro
  7 miesięcy temu ocena: 60%  1
  Czytanie nie boli.....chyba że masz problem z czytaniem z zrozumieniem....