Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jak matki kremy robiły...

› Kobieta i dziecko ponad rok temu    3.06.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczyły się, jak robić balsamyUczyły się, jak robić balsamy fot. I. Skorzybót

Matki wzięły: 6 łyżek oliwy z oliwek, po 20 gram oleju kokosowego i pszczelego, 2 mililitry witaminy E, 10 kropli olejku eterycznego, 8 gram gliceryny i szczyptę imbiru. Wrzuciły do kąpieli wodnej i mieszały. Kiedy składniki się połączyły, powstał ziołowy balsam do ciała.

Potem, tym samym sposobem, używając innych składników zrobiły czekoladowo - ziołowy balsam do ust. W przerwie, matki skosztowały różnych mieszanek herbat i wróciły do pracy. Wycinały z kolorowego papieru paseczki, zakręcały w spiralki, przyklejały do kartonów. Dzięki temu powstały przepiękne ramki do zdjęć wykonane metodą qullingową. Tak wyglądało spotkanie z okazji Dnia Matki przygotowane przez stowarzyszenie „Ziołowieś Pępowo”. – Chciałyśmy, aby mamy trochę odreagowały codzienne troski, żeby miały odrobinę przyjemności. Dlatego zaproponowałyśmy warsztaty z robienia balsamów i rękodzielnictwa – mówią Martyna Nowicka i Patrycja Gaworska z „Ziołowsi”, które prowadziły zajęcia. Pomagała im artystka Monika.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!