Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jak zdiagnozować uzależnienie?

› Zdrowie i uroda› Porady 10 miesięcy temu    2.08.2019
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Czy masz problem z uzależnieniem? Niezależnie od tego, z jakim uzależnieniem aktualnie się wzmagasz, z całą pewnością bardzo cierpisz. Jesteśmy głęboko przekonani, że właśnie przyszedł ten moment w Twoim życiu, w którym pragniesz zmiany. Możesz ją osiągnąć, jeśli bardzo się postarasz. Twoje marzenia mogą się spełnić.

 

Czy uzależnienie to mój problem i jak się zdiagnozować?

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie uzależnienie jest moim problemem? Osoby uzależnione, często same najlepiej czyją, że z ich życiem wyraźnie jest coś nie tak, że chcieliby coś zmienić, czegoś się pozbyć, coś zyskać. Często zastanawiają się, co jest z ich życiem nie tak. Osoby te czują to po prostu, ale same nie są w stanie stwierdzić, ocenić, określić, wyraźnie i jasno odpowiedzieć sobie na to pytanie. Dlaczego tak jest? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Często samo przyglądanie się sobie nie daje gotowego rozwiązania. Człowiek ten z całą pewnością wzmaga się z dużymi trudami i konsekwencjami swojego uzależnienia. Coś go gniecie, z czymś sobie nie radzi, po prostu coś niszczy mu życie. Nie zawsze jednak objawy tego typu muszą świadczyć o tym, że jest on uzależniony. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, należy zgłosić się do specjalisty, który fachowo przyjrzy się całej sprawie i pomoże nam zrozumieć to, co się z nami dzieje. Stawianie diagnozy samemu sobie z całą pewnością zatrzyma się na niczym. Dlatego nie warto z tym przesadzać, jednak już samo stwierdzenie, że "powinienem poprosić kogoś o pomoc", powinno dać nam do myślenia, że właśnie nadszedł czas na to, aby zgłosić się do specjalisty.

Co mi to da i gdzie powinienem się zgłosić? Jakie korzyści odniosę w walce z uzależnieniem?

Jeśli pragniesz, aby Twoje życie się zmieniło a jego jakość weszła na wyższy poziom, to z całą pewnością przyda się pomoc specjalisty. Pomoc specjalisty może stać się konieczna, jeśli nie przy Tobie nikogo, kto mógłby Ci pomóc. Osoby uzależnione, często właśnie nie mają nikogo bliskiego, kto by mu towarzyszył na tyle, aby mogło się obyć bez pomocy specjalisty. Warto więc dać szansę samemu sobie i zadbać o jakość swojego życia. Przyjaźń i miłość to zdecydowanie to, czego osobie uzależnionej brakuje. Specjalista z całą pewnością może na początku pełnić tę funkcję.

Życzymy Ci z całego serca jak najwięcej przychylnych ludzi i radości z życia.

Jeśli pragniesz, aby życie stało się inne, lepsze, pełniejsze, to warto zadbać o to już teraz. Nie zwlekaj i zgłoś się do specjalisty. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: https://medjol.pl/ sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a z całą pewnością nie pożałujesz. Życzymy Ci z całego serca jak najwięcej przychylnych ludzi wokół i radości z życia. Niech nic nie przeszkadza Twojemu szczęściu. Niech życie będzie radosne przepełnione szczęściem i miłością.

Niech program HALT będzie zawsze przy Tobie i nich Ci towarzyszy nieustannie, szczególnie na początku drogi ku szczęściu. Twoje życie jest w Twoich rękach. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej. Koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami jak najszybciej.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!