Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Jechał za blisko. Wpadł do rowu. Uderzył w mostek. Skończył w szpitalu

› Aktualności ponad rok temu    10.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Głuchów. Kolizna na prostym odcinku drogi - kierowca renault megane uderzył w betonowy postekGłuchów. Kolizna na prostym odcinku drogi - kierowca renault megane uderzył w betonowy postek fot. OSP Pogorzela

Na prostym odcinku drogi, na trasie Głuchów - Łukaszew, kierujący Renault Megane uderzył w betonowy mostek, prowadzący do prywatnej posesji. Zdarzenie wyglądało groźnie. Kierowca miał szczęście - odniósł lekkie obrażenia.

Służby - straż pożarna, policja i ratownicy medyczni zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w Głuchowie, na wylocie w kierunku Łukaszewa, około godz. 18.00. Na miejsce pierwsi przybyli strażacy - ochotnicy z jednostki OSP w Pogorzeli. Samochód osobowy renault megane znajdował się w rowie, miał zniszczoną przednią maskę. Mężczyzna, który prowadził auto (30 l.) był przytomny, samodzielnie wyszedł z samochodu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pomocy oraz wsparcia psychicznego kierowcy. Miał lekkie obrażenia i potłuczenia, mówił o bólach brzucha. Karetka pogotowia, która dotarła na miejsce zdarzenia zabrała kierowcę do szpitala w Krotoszynie.

Co z Biedronką w Pogorzeli?

Czy przyczyną kolizji była nadmierna prędkość kierowcy renault? Okoliczności zdarzenia wyjaśnia gostyńska policja. Wiadomo już, że kierowca był trzeźwy. Poza tym funkcjonariusze „drogówki” wstępnie ustalili, że przed renault megane jechał inny samochód. Kierowca na prostym odcinku drogi, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Jak tłumaczył, w pewnym momencie chciał uniknąć zderzenia z nim, więc zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie do rowu, uderzając w betonowy mostek.

O stłuczce na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Przy Dworcu w Gostyniu - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Bierny, Mierny, ale Wierny.
  ponad rok temu ocena: 33%  1
  Jak widzę te przeciwpancerne przepusty to mnie ciarki przechodzą. Przy takich bocznych drogach jak ta na zdjęciu to pół biedy bo i prędkości powinny być niewielkie. Ale za budowanie takich przepustów przy krajówce prokurator powinien brać za tyłek projektantów. 4 dni temu taki betonowy przepust zabrał na drugi świat Bjorga Lambrechta :(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji