Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Jechali slalomem, stracili prawo jazdy

› Aktualności ponad rok temu    16.07.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. fotomontaż Z. Pacanowski/fotolia.com

Tor jazdy tych pojazdów wzbudził zastrzeżenia policyjnych patroli. Zatrzymano kierowców i okazało się, że wsiedli za kierownicę nietrzeźwi. Stracili prawo jazdy.

Obaj pijani mężczyźni zostali zatrzymani podczas weekendu. W sobotę, 13 lipca, około godz. 23.00 w Żytowiecku, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Poniecu zauważyli dziwnie jadący samochód renault. Sposób jazdy wskazywał na to, że kierowca może być nietrzeźwy. Zatrzymano mężczyznę do kontroli. Okazało się, że jest nietrzeźwy, ma 0,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. - Pijanym kierowcą okazał się 55-letni mieszkaniec gminy Poniec. Policja zatrzymała mu prawo jazdy - informuje st. asp. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego KPP w Gostyniu.

R E K L A M ABolsius

Ciało w toalecie znaleziono w gostyńskim szpitalu - KLIK

Podobna sytuacja miała miejsce 14 lipca, w niedzielę w nocy. Około godz. 1.30 w Kromolicach (gm. Pogorzela) policjanci z posterunku w Borku Wlkp. zauważyli mercedesa, którego tor jazdy budził ogromne zastrzeżenia. Zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu. Mężczyzna okazał się nietrzeźwy. 49-letni krotoszynianin miał 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. - Kierowca mercedesa również stracił prawo jazdy. Obydwaj mężczyźni odpowiedzą za popełnione przestępstwo. Grozi im kara grzywny, ograniczenia wolności i pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów - mówi st. asp. Monika Curyk.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!