Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Jeden market zamknęli, drugi otwierają?

› Społeczeństwo ponad rok temu    15.07.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Dwa markety spożywcze Dino znajdują sie na Pożegowie. A teraz kolej postawić trzeci w drugim końcu miasta?Gostyń. Dwa markety spożywcze Dino znajdują sie na Pożegowie. A teraz kolej postawić trzeci w drugim końcu miasta? fot. A. Fajczyk

Lidl nieczynny będzie przez najbliższy miesiąc, a tymczasem w Gostyniu powstanie kolejny market sieci „Dino”. Takie przynajmniej „w mieście” krążą pogłoski.

Wieści tak się rozniosły, że wspomniał o tym na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gostyniu przewodniczący Grzegorz Skorupski. Zabrał głos w punkcie „Wolne głosy i wnioski” i złożył wniosek do burmistrza Gostynia Jerzego Kulaka, aby przy ul Wrocławskiej po lewej stronie, patrząc od strony miasta, powstał chodnik. – Mieliśmy kiedyś obiecane, że jeśli skończymy budować ciągi dla pieszych przy ulicy Poznańskiej, to po drugiej stronie ulicy Wrocławskiej chodnik będzie – zwrócił się do włodarza gminy Jerzego Kulaka przewodniczący rady.

I zaraz wyjaśnił, dlaczego tak szczególnie mu zależy, aby inwestycja została zrealizowana. – Podobno, „ludzie na mieście gadają”, że przy ulicy Wrocławskiej, właśnie po tej stronie, gdzie brakuje chodnika, ma powstać mały market. Takie słuchy mnie dochodzą. Minimarket będzie należał do tej firmy, która ma już dwa sklepy w naszym mieście – głosił Grzegorz Skorupski. Pracownicy gostyńskiego urzędu miejskiego na sesji nie zaprzeczyli „pogłoskom”. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodzi o kolejny market spożywczy spółki „Dino”, a jego budowa przy ul. Wrocławskiej już się rozpoczęła.

Czy zatem Gostyń będzie miał nowy market spożywczy? Z biura firmy próbowaliśmy wydobyć jakiekolwiek oficjalne informacje na ten temat. Co powiedzieli? Czy szukają pracowników?

Czytaj w „Życiu Gostynia”

ZOBACZ, kto stał w kolejce w Lidlu podczas wyprzedaży, tuż przed zamknięciem?

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jaro
ponad rok temu 6
Może lepiej w końcu wyremontowac tą drogę bo wygląda tragicznie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wrocl
ponad rok temu 5
Orientuje sie ktos gdzie ma powstac dokladnie to dino? Jeszcze nigdzie nic nie widac, tylko na przeciw gorki z mleczarni :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 100%  4
Mieszkam na Wroclawskiej i przez caly dzien kilka osob idzie jednym chodnikiem wiec i teraz sobie poradza. W ogole w wielu miejscach najczesciej przy niezamieszkalych dzialkach pol chodnika jest zarosnietego.. i nikt o to nie dba. A po drugiej stronie wroclawskiej jest wiecej pól i łąk wiec chodnik i tak bedzie zarosniety a zima nie odsniezony.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zlo
ponad rok temu ocena: 100%  3
Za chwile wszystkie sklepiki padna na wroclawskiej... zenada
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hhh
ponad rok temu ocena: 100%  2
jak budowa wspomnianego chodnika miałaby wyglądać? pomysłodawca zapoznał się z faktem że po stronie bez chodnika jest masa drzew,które trzeba by było wyciąć są duże spady ponieważ na sporej części były rowy , kolejna sprawa to podjazdy na posesje jedna wyżej druga niżej jak to ma wyglądać? na Brzeziu też wybudowano chodnik ponieważ tak potrzebny był - i co? niszczeje powoli nikt o niego nie dba .Czy Gostyń nie ma ważniejszych wydatków?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec wroclawskiej
ponad rok temu ocena: 100%  1
Pomysł na budowę chodnika po lewej stronie patrząc od miasta jest tak samo trafiony jak Budowa nowego marketu.czy natężenie ruchu pieszego na wrocławskiej jest aż tak duży ze nie wszyscy się mieszczą po stronie gdzie już jest chodnik?co Pan Skorupski chce tym osiągnąć? Może najpierw zrobić wspomnianą ulicę tzn asfalt.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji