Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Jeden stołek prezesa, ośmiu chętnych

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    28.11.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. Biurowiec Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w GostyniuGostyń. Biurowiec Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Trwa nabór na stanowisko prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu. Do 21 listopada chętni do tej pracy mogli składać swoje oferty.

Jak ustaliliśmy, w sumie konkursem zainteresowało się 8 osób (w tym 3 kobiety). 26 listopada odbyło się posiedzenie rady nadzorczej, po którym zebrała się komisja kwalifikacyjna.

- Będziemy weryfikować oferty, analizować dokumenty i sprawdzać, czy kandydatury spełniają wszystkie wymogi formalne, które zostały zamieszczone w ogłoszeniu - powiedział Andrzej Antkowiak, przewodniczący rady nadzorczej ZWiK w Gostyniu.

W skład komisji, zgodnie z regulaminem postępowania kwalifikacyjnego weszli członkowie rady nadzorczej oraz jedna osoba wytypowana przez burmistrza Gostynia. Podczas posiedzenia 2 oferty zostały odrzucone z powodu niespełnienia wymogów.

- Dotyczyło to akurat doświadczenia na stanowisku kierowniczym. Natomiast 2 oferty wymagały uzupełnienia konkretnych dokumentów - poinformował przewodniczący rady nadzorczej.

Z tego co wiemy kandydaci uzupełnili braki formalne i w sumie do dalszego etapu postępowania, do rozmów kwalifikacyjnych dopuszczono 6 osób (w tym 2 kobiety). Terminy rozmów kwalifikacyjnych zaplanowano mniej więcej w połowie grudnia. Nowy prezes rozpocznie pracę od 1 stycznia 2020 r.

Do tego czasu na stanowisku szefa gostyńskich „wodociągów” będzie zasiadał Jerzy Pogorzelski.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ona
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Po co jak zwykle szopka łudzićie kandydatów a wiadomo kto będzie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji