Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Jedli lody, opalali się i pływali łódką

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    19.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Około 120 osób uczestniczyło w wyjeździe do Cichowa, zorganizowanym przez Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych, z siedzibą w Pogorzeli. Stowarzyszenie skupia wokół siebie mieszkańców również takich gmin, jak: Pępowo, Borek Wlkp. oraz Kobylin.

Uczestnicy wycieczki za darmo mogli skorzystać z przepływu łodzią, zjeść słodkie smakołyki oraz kiełbaski. Koszty wyjazdu pokryły Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych oraz zaprzyjaźnione z organizacją Biuro Podróży “Moana”. - Pan Tomasz Jakubowski już od kilku lat corocznie zaprasza nas do Cichowa. Nie ukrywamy, że finansuje także część wydatków. Chętnie przyjeżdżamy nad jezioro. Dzięki temu nasze dzieci mogą wypocząć i miło spędzić wakacyjny czas - opowiada Renata Błaszyk, członkini zarządu TON-u. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!