Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jedna osoba ranna w zderzeniu osobówek

› Wypadki ponad rok temu    10.01.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia-Miejska Górka. Jedną osobę odwieziono do szpitala po zderzeniu audi i seata leonKrobia-Miejska Górka. Jedną osobę odwieziono do szpitala po zderzeniu audi i seata leon fot. Łukasz Szolc

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś na drodze wojewódzkiej nr 434 w miejscowości Zmysłowo na granicy powiatów gostyńskiego i rawickiego. Zderzyły się audi i seat leon. Na miejsce zdarzenie zadysponowano strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu oraz druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miejskiej Górce. Po przybyciu ratowników okazało się, że jeden z uczestników zdarzeniu wymaga pomocy medycznej.

– Jedna z osób uskarżała się na ból odcinka kręgów szyjnych. Został jej założony kołnierz ortopedyczny oraz umieszczono ją na noszach. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego została przekazana oraz zabrana do szpitala w celu dalszych badania – mówił na miejscu zdarzenia aspirant sztabowy Roman Sidor z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu.

Mniej dzieci, więcej pogrzebów

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Gg
  ponad rok temu ocena: 75%  2
  I znowu BMW
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ boy
  ponad rok temu ocena: 33%  1
  raczej Seat i Audi...