Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Jedna z najdłuższych ulic zmieniła się nie do poznania

› Społeczeństwo 15 dni temu    25.07.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Mieszkańcy doczekali się remontu m.in. ul. KopernikaKrobia. Mieszkańcy doczekali się remontu m.in. ul. Kopernika fot. Bogdan Bujak

Dobre cztery lata mijają od momentu, gdy na tzw. nowym osiedlu w Krobi rozpoczęła się budowa i przebudowa poszczególnych ulic.

O pierwszych pracach w tym zakresie można mówić w związku z rozbudową ulic Konopnickiej, Cichej, Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa i Odrodzenia w ciągu dróg gminnych w Krobi, która miała miejsce w 2016 roku. Wtedy to kostką betonową wyłożono lwią część tamtejszych ciągów komunikacyjnych, poszerzono jezdnie i dodatkowo powstała ścieżka rowerowa.

W tym tygodniu natomiast zakończyła się przebudowa ulic Kopernika, Kwiatowej i Cichej. Szczególnie pierwszach z wymienionych - druga najdłuższa ulica na osiedlu zmieniła się nie do poznania. Rówież i tutaj całą drogą wybrukowano i wyniesiono skrzyżowania.

Czytaj również: tego nitk się nie spodziewał - pojemnik zapełnił się w mig

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Mieszkaniec
  15 dni temu 1
  Bardzo ładnie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji