Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jedyne na świecie złote serduszko, konto i terminal

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.01.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sztab WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu otrzymał już tegoroczne gostyńskie złote serduszko, ufundowane przez Przyjaciela OrkiestrySztab WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu otrzymał już tegoroczne gostyńskie złote serduszko, ufundowane przez Przyjaciela Orkiestry fot. PCPR Gostyń

W najlepsze trwa gostyński XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Sztab WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu otrzymał już tegoroczne gostyńskie złote serduszko, ufundowane przez Przyjaciela Orkiestry – jedyne na całym świecie (z wygrawerowaną datą i napisem „27 Finał WOŚP GOSTYŃ”). Serduszko Marcina - jedno, jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 19.30). Serduszka gostyńskie maja swoją wyjątkową historię. Na każdy finał przygotowywał je jubiler Krzysztof Stołowski. Po jego śmierci dzieło to kontynuuje syn Marcin – również bezinteresownie.

W tym roku, w sobotnim i niedzielnym finale WOŚP (12 i 13 stycznia) w GOK „HUTNIK” będzie też terminal, pozwalający na wpłaty kartami bankomatowymi. Będzie go obsługiwała wolontariuszka w specjalnej koszulce.

Wszystkich, którzy chcą sami dokonać wpłaty na wyrównanie szans w leczeniu noworodków, prosimy o wpłacanie jej na specjalny rachunek, ustalony przez Fundację WOŚP dla powiatowego sztabu WOŚP w Gostyniu: 82 1140 1010 3122 2019 0000 0269 i przesłanie potwierdzenia lub informacji o tej wpłacie na mail sztabu: pcpr@gostyn.pl

Przypominamy, że cały czas trwa zbiórka darów do sprzedaży. Można przekazać własny dar serca do powiatowego sztabu WOŚP w PCPR w Gostyniu (ul. Wrocławska 8, tel. 65-572-75-28, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00) lub do sekretariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, albo przynieść na finałowe granie do GOK "HUTNIK" w sobotę (12.01.19) lub niedzielę (13.01.19). Gwarantowane specjalne podziękowanie.

Gostyński finał WOŚP rozpoczyna się już w piątkowy wieczór - 11 stycznia o godz. 19.00, na rockowo. Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza na koncert legend polskiej sceny punkrockowej, zespołów SEX BOMBA i Ga Ga - Zielone Żabki. Wspierać ich będzie gostyński The Ghost.

W sobotę, 12 stycznia o godz. 9.00 w GOK „Hutnik” ruszy Kolorowy Koncert Przedszkolaków. Występy zaczynają maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu. Koncert zakończą zespoły taneczne Anima, działające przy GOK Hutnik (ok. godz. 16.00).

W niedzielę, 13 stycznia, od rana na terenie całego powiatu wolontariusze będą kwestować na rzecz WOŚP. Będą też wolontariusze grupy rekonstrukcyjnej, którzy przygotują minipokazy. 
O godz. 9.00 rozpocznie się w GOK „Hutnik” Wesoły Koncert Dzieci, przygotowany przez gostyńskie szkoły podstawowe, w czasie którego będzie sprzedaż darów WOŚP. Zaczynają uczniowie z "Jedynki", ok. godz. 12. jako ostatnia wystąpi młodzież z SP nr 3 w Gostyniu.
 

ZOBACZ, jak licytowali w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu - KLIK

Wielki Gostyński Finał WOŚP o godz. 16.00. Będą muzyczne grania: (ok.17.30) projektu Julia Kozłowska & Marcin Nowak akustycznie oraz na finał (ok. godz. 19.30) CREDO BAND. Będą też pokazy taneczne (ok. 16.30) Szkoły Tańca DESPERADO Joanny i Rafała Kaczorów i (ok. 18.00) show taneczne EV-DANCE (Kids 1, Kids 2, Plus) Ewy Janowskiej ze specjalną niespodzianką. Fotograf WOŚP będzie robił zdjęcia na pamiątkowe kalendarze WOŚP wydawane przez Drukarnię „REAL”. A zmotoryzowany POŚCIG SQUAD przypilnuje porządku. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie. 
Planowane są też inne niespodziewanki! 

 

W czasie imprez w HUTNIK-u na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian, np. serduszko Marcina (ok. godz. 19.30), autografy na zdjęciach znanych aktorów i piosenkarzy, biżuterię, komórkowe aparaty telefoniczne, sprzęt AGD, obrazy, rzeźby, sprzęt RTV i sprzęt komputerowy, płyty, akcesoria sportowe, zabawki, maskotki, akcesoria samochodowe, sprzęt turystyczny, torty, talony na różnego rodzaju usługi i ciekawe zajęcia, itp. A huta szkła Ardagh Glass S.A. w Gostyniu przygotowała na finałowe granie specjalną niespodziankę. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ I juz
ponad rok temu ocena: 100%  3
A ja dam! I to podwojnie- dla dzeci i zeby wkurzyc tego malego prezesa- pajaca
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niko
ponad rok temu ocena: 100%  2
Szkoda ze taki pajac jak podajacy sie za umberto eco nie ma odwagi podac swych prawdziwych personaliow. Wstydzi sie ze popiera/jest z PiS????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Umberto Eco
ponad rok temu ocena: 0%  1
Nie dawać pieniędzy temu pajacowi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji