Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jego najpopularniejszy film ma 1 462 891 wyświetleń

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    6.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Damian Szamański na koncie Youtube „szymeQ Minecraft” ma dokładnie 76 564 134 wyświetleń wszystkich swoich filmów i 388 587 subskrypcji kanału. Damian Szamański na koncie Youtube „szymeQ Minecraft” ma dokładnie 76 564 134 wyświetleń wszystkich swoich filmów i 388 587 subskrypcji kanału.  fot. arch. prywatne / fotomontaż Maciej Mostowy

Na swoim koncie ma ponad 76 milionów wyświetleń wszystkich filmów. Rozpoznają go fani zarówno z powiatu, jak i z Warszawy. Damian Szymański z Gostynia jest autorem kanału „szymeQ Minecraft”, który od 2012 roku podbija serca kolejnym użytkownikom Internetu.

 

Zaczęło się w 2012 roku, kiedy 14 letni Damian zainteresował się nagrywaniem i montowaniem filmów na You Tube. – Byłem w gostyńskim kinie i dostałem okulary 3D. Szukałem gry komputerowej, w której również można było wykorzystać te okulary. Taką grą okazał się być Minecraft – mówi gostyniak. 

Postanowił założyć kanał, w którym udawał i wcielał się w postać z Gwiezdnych Wojen – Mistrza Yodę. Był rok 2015 a nastolatek miał już 45000 subskrypcji (oglądających użytkowników). Nagrywał filmy dla rozgrywki, dla młodszej widowni, w których pokazywał jak buduje różne budowle czy współpracuje z innymi graczami.

Dzięki współpracy z m.in. BOXDEL’em czy SKKF’em, gostyniak w lutym 2017 roku miał już 100 000 subskrypcji swojego kanału „szymeQ Minecraft”. W nagrodę otrzymał od serwisu Srebrny Przycisk za wysiłek i poświęcenie, które włożył w prowadzenie kanału. Obecnie Damian ma ponad 388 500 subskrybentów. Jego filmy zostały wyświetlone 76 564 134 razy.

Jak coś takiego osiągnąć? Kiedyś wielu młodych chciało zostawać aktorami, muzykami, celebrytami. Teraz większość z nich chce zostać youtuberami. Bo jest to łatwiejsze i popularne.Taka rada ode mnie do wszystkich pasjonatów nagrywania filmów: nie poddawajcie się, ale nie róbcie też tego na siłę. Mi dopiero po 4 latach ciężkiej pracy udało się zostać popularniejszym youtuberem – podsumowuje Damian Szymański

Kanał Damiana Szymańskiego ,,szymeQ Minecraft" - KLIK

 

Jak otoczenie odbierało to, że nagrywa? Skąd bierze pomysły na filmy? Ile na tym zarabia? - Dowiesz się w bieżącym numerze gazety ,,Życie Gostynia''

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!