Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jest kandydat na trenera Piasta

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    24.12.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Leszek Krzyżostaniak otrzymał od Zarządu PKS Piast Poniec propozycję poprowadzenia zespołu w klasie okręgowej. - Umówiliśmy się, że do końca bieżącego roku poinformuję zarząd jaka jest moja decyzja - powiedział Leszek Krzyżostaniak.

Po tym jak Zarząd PKS Piasta Poniec postanowił nie przedłużać umowy z dotychczasowym trenerem seniorów Grzegorzem Posikatą kibiców zastanawiało, kto przejmie obowiązki trenera pierwszej drużyny. Zarząd klubu z Ponieca postanowił zaproponować to stanowisko Leszkowi Krzyżostaniakowi, który obecnie pełni funkcję trenera koordynatora. - Zanim podejmę decyzję muszę porozmawiać z zawodnikami. Jestem bardziej na tak, niż na nie - powiedział Leszek Krzyżostaniak. Wolny wakat na stanowisku trenera seniorów jest także w Koronie Piaski, po tym jak przenieść się do Pogoni Śmigiel zdecydował Piotr Łuczak. Jak powiedział w rozmowie prezes Korony Grzegorz Ludwiczak w najbliższych dniach dojdzie do spotkania z dwoma kandydatami. Nowego trenera zespołu z Piasków powinniśmy poznać do końca tego roku. 

Uratowali punkt w ostatnich sekundach. Kolejny remis Piasta Poniec w II lidze futsalu. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kibic
ponad rok temu 1
A jeszcze bardziej zastanawia to dlaczego nie przedłużono umowy poprzedniemu trenerowi, czym kierował się zarząd? Może tym, że na 14 meczy przegrali 4 ? Bardzo słabe zachowanie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji