Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Jest zapotrzebowanie na ten język

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    21.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Filolog Marzena Bączkiewicz zajmuje się językiem japońskim od 5 latFilolog Marzena Bączkiewicz zajmuje się językiem japońskim od 5 lat fot. Marzena Bączkiewicz

Poza korzyściami zawodowymi, zajęcia te mogą rozwijać różne hobby: origami, kino japońskie, sztuki walki, manga i anime. Od 1 września do Gostynia zawita język dalekiego wschodu – japoński.

 

Naukę języka japońskiego prowadzi Marzena Bączkiewicz. – Od 5 lat zajmuję się japońskim w zaawansowanym stopniu. W Lesznie prowadzę grupę podstawową od 2 lat. Wielu rodziców sceptycznie podchodzi do języka japońskiego. Nie wierzą oni, że u dzieci może on zostać ogromną pasją. Tak było ze mną – miałam być farmaceutką, a zostałam filologiem – wyjaśnia.

Pomysł zorganizowania nowych zajęć w Gostyniu, zrodził się stąd, że kobieta usłyszała od różnych osób, że w naszym regionie jest zapotrzebowanie na język japoński. Jak sama twierdzi, wielu uczniów zgłasza się do specjalistycznych szkół językowych – a są to duże koszty. Studia również nie są dla każdego.

Zajęcia w mniejszym gronie, mogą stworzyć zintegrowaną grupę, w której można się „rozerwać”, odpocząć od całego tygodnia a przede wszystkim ukształtować siebie. – Tutaj uczniowie znajdą zrozumienie i wsparcie. Chcę, aby wszyscy byli dla siebie przyjaciółmi, aby nawiązali kontakt. Aby nasze zajęcia były luźne - i takie są. Oczywiście nie każdy musi to polubić. Kto będzie chciał – może przyjść na kilka spotkań i zdecydować czy tego chce – wyjaśnia M. Bączkiewicz.

 

Pierwsze zajęcia odbywają się 1 września. Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić się wysyłając wiadomość na email: tokorodes@gmail.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!