Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

„Jubel” na drodze, winnego nie ma [film]

› Społeczeństwo ponad rok temu    16.05.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Na ul. Nad Kanią w godzinach szczytu rozsypał się drobny kamieńGostyń. Na ul. Nad Kanią w godzinach szczytu rozsypał się drobny kamień fot. A. Fajczyk

- Na ulicy Nad Kanią, za światłami, rozsypał się ładunek kamienia. Nie ma winnych, za to jest jubel - alarmował dzisiaj, około godz. 14.00 zdenerwowany kierowca samochodu, dzwoniąc do redakcji gostynska.pl.

Bałagan na jezdni pojawił się niespodziewanie. Drobne kamienie rozsypały się na odcinku od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Fabryczną (przy wjeździe na ul. Poziomkową).

- Koszę tu trawę, zauważyłem w pewnym momencie korek na jezdni od strony ul. Jana Pawła II. Nie wiedziałem o co chodzi, dopiero później zobaczyłem ten gruz czy kamień na asfalcie. Sprawcy żadnego nie było. Zadzwoniłem po straż miejską - wyjaśnił pracownik ZGKiM w Gostyniu.

Mieszkający w pobliżu też nie widzieli, komu ładunek wypadł z przyczepy. - Po prostu bałagan na jezdni zostawił i odjechał. Nic go nie obchodzi, pewnie liczył, że odpowiednie „służby” pozamiatają. Chyba, że nic nie wiedział - podsumowali kierowcę, któremu towar najprawdopodobniej wypadł z przyczepy.

Ostry gruz czy raczej szuter, zaskakiwał przejeżdżających tamtędy kierowców, którzy rozpędzali się po wjechaniu w ul. Nad Kanią Jana Pawła II. Gwałtownie hamowali przed zawalonym szutrem odcinkiem drogi. Jeśli musieli przejechać, zabierali kamienie ze sobą aż do skrzyżowania z ul. Fabryczną, a nawet dalej.

O kłopotliwej sytuacji została powiadomiona też gostyńska policja. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu i po oględzinach sprawę przekazali straży miejskiej. Po kilkudziesięciu minutach pas jezdni został uprzątnięty przez pracowników ZGKiM w Gostyniu.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Andrzej, Dalabuszki, powiat gostyń
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Zawsze mnie zastanawia, co mają w głowie ludzie dzwoniący "do redakcji" zamiast na policję czy straż? To jakieś dyżurne klakiery czy jak?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dzwoniacy
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  A moze alarmują i tu, i tu. Dobrze zrobiłem, bo inaczej nikt by sie tym nie zajął