Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Jubileuszowe targi

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    18.03.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

- Oferta jest bardzo szeroka i wybór pewnie będzie trudny, jednak nie trzeba wyjeżdżać poza granice powiatu, aby się wykształcić. Życzę udanych wyborów - powiedział starosta powiatu gostyńskiego - Andrzej Pospieszyński na targach edukacyjnych.
Gimnazjaliści już po raz piaty mogli zapoznać się z propozycjami edukacyjnymi szkół z powiatu gostyńskiego podczas corocznych „Powiatowych Targów Edukacji i Pracy". - Targi skierowane są głównie do młodzieży trzecich klas gimnazjów. Stoicie przed decyzją, jaką szkołę wybrać. Macie do wyboru wiele placówek oświatowych, które bardzo dynamicznie się rozwijają - przywitał zaproszonych gości, nauczycieli oraz uczniów Andrzej Pospieszyński. Podczas „V Powiatowych Targów Edukacji i Pracy" każda ze szkół oprócz pieczołowicie przygotowanego stoiska, gdzie młodzież gimnazjalna mogła zapoznać się placówką oraz porozmawiać z obecnymi uczniami, przygotowała występy artystyczne. Swoje umiejętności pokazali także gimnazjaliści, aby z jak najlepszej strony zademonstrować się przed przyszłym gronem nauczycielskim. Nie zabrakło także ofert dla kończonych naukę w liceach, gdyż wśród wystawców znalazły się uczelnie wyższe. (gabi)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!