R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kania pnie się w górę

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    31.03.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Coraz wyżej w tabeli ligi międzyokręgowej plasuje się gostyńska Kania. W niedzielne popołudnie Kania pokonała Orkana Chorzemin 2 : 0 i awansowała na trzecie miejsce w tabeli.

Gole w dzisiejszym meczu Kania zdobywała z rzutów karnych. W pierwszej połowie w szesnastce gości sfaulowany został Błażej Danielczak. Młody zawodnik gospodarzy osobiście "wymierzył sprawiedliwość". W 88. minucie sędzia główny pojedynku po raz drugi podyktował rzut karny dla gospodarzy. Tym razem sędzia dopatrzył się przewinienia bramkarza gości. Faulowany w polu karnym Szymon Olejniczak podszedł do "jedenastki" i pewnym strzałem ustalił wynik niedzielnego spotkania. Kania wygrała, jednak dyspozycją nie zachwyciła, co po meczu przyznał trener. - Wygrywamy drugi mecz wiosną i to najważniejsze. Mecz nie zachwycił poziomem. Mieliśmy momenty dobrej gry szczególnie w pierwszej połowie, ale i momenty słabsze. Powoli nadrabiamy zaległości z okresu przygotowawczego. Jestem przekonany, że z każdym kolejnym tygodniem nasza gra będzie wyglądała lepiej. W piłce nożnej nikt punktów nie daje za styl, dziś to my zdobyliśmy dwa gole i uważam, że z przebiegu całego meczu zasłużyliśmy na zwycięstwo - stwierdził Rafał Pospiech.