Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kania wspiera akcję kibiców Kolejorza

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    18.03.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Kania Gostyń

Kania Gostyń wiele razy pokazała, że chętnie angażuje się w akcje, których celem jest pomoc innym. Tym razem gostyński klub postanowił się przyłączyć się do inicjatywy kibiców Kolejorza. Od kilku dni kibice Lecha Poznań wspierają poznański szpital zakaźny dowożąc wodę, środki dezynfekujące, rękawiczki. Tą szlachetną inicjatywę postanowiła wesprzeć Kania. Gostyński klub od wtorku prowadzi zbiórkę wody, środków ochronnych oraz produktów o długiej dacie ważności. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z ZOL z siedzibą przy ul Szwajcarskiej 3. Właśnie do tego szpitala trafiają zakażeni koronawirusem.

Wodę i produkty o długiej akcji ważności można przynosić w godzinach 8-15 do biura MKS Kania Gostyń, które znajduje się na gostyńskim stadionie. Jeśli ktoś chciałby dostarczyć potrzebne towary w godzinach późniejszych proszony jest o kontakt telefoniczny 604 138 791, 501 589 078. Koniec akcji w piątek o godzinie 10.00.

Koronawirus.Fake newsy

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!