Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kania wyraźnie lepsza od Zjednoczonych

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 13 dni temu    28.06.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. S. Hajduk

W sobotę Kania Gostyń rozegrała pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Na boisku w Gostyniu drużyna Grzegorza Wosiaka ograła 4 : 0 Zjednoczonych Pudliszki, dla których była to też pierwsza gra kontrolna. 

Pierwszą bramkę w okresie przygotowawczym dla Kani zdobył Radosław Wachowski, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Dawidzie Jędryczce. Pozostałe bramki gospodarze zdobyli w drugiej połowie. Jedną z nich na swoje konto zaliczył Aleksander Naskręt, który ostatnio grał w Sokole Chwałkowo. - Było widać, że zawodnicy mają problemy z czuciem piłki. Wiele podań było niecelnych. Myślę, że w każdym kolejnym sparingiem będziemy wyglądać lepiej - powiedział po spotkaniu trener Kani Gostyń Grzegorz Wosiak. - Ustalając ten sparing wiedziałem, że będzie ciężko. Odbiegaliśmy od przeciwnika pod względem technicznym i fizycznym. Spokojnie przygotowujemy się do sezonu. Trenujemy dwa razy w tygodniu. Przed nami jeszcze cztery sparingi. Frekwencja jest dobra na zajęciach, więc powinniśmy być przygotowani do sezonu - podsumował trener Zjednoczonych Pudliszki Dariusz Olejniczak. 

Krobianka na piątkę ze Stalą Pleszew.

Kania Gostyń – Zjednoczeni Pudliszki 4 : 0 (1 : 0)
1 : 0 – Radosław Wachowski – z rzutu karnego
2 : 0 – Błażej Danielczak 
3 : 0 – Aleksander Naskręt
4 : 0 – Szymon Olejniczak
Kania Gostyń: K. Pakosz – Maćkowski, Krzyżostaniak, Mucha, T. Hajduk, Kręgielczak, Wachowski, Goszczyński, Szkudlarek, Gendera, D. Jędryczka oraz Przybylski, Wytykowski, Łagódka, Smektała, Ł. Hajduk, Karolczak, A. Naskręt, Danielczak, Sz. Olejniczak, 
Zjednoczeni: F. Bzdęga – Głoskiewicz, Nowak, Króliczak, Biderman, Pajkert, Baranowski, Talaga, Płoszajczak, Kołcz, Borowczyk oraz Józefiak, J. Pazoła, P. Pazoła, Maleszka
 

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ Ja
  12 dni temu 1
  Świetna gra po przerwie, miło się patrzylo na szybkość ataków naszych zawodników